Poruba 2011 – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Kolín 7:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Pelhřimov – David Servis 7:3 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (1:0 po s.n.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Sokolov – Bílina 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Děčín 8:10 (kon.)
Trutnov – Klatovy 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 4:3 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Čtvrtek 17.11.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 19. kolo

49:22
    Bobři budou mít šanci zabojovat o čestný úspěch, dvě minuty za držení pro vsetínského Čecha.

39:24
    Ovšem nyní Pořický nevybíravým způsobem dohrál vsetínského hráče Kobylíka, fasuje za to 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.

39:07
    Vyloučení na straně Bobrů, dvě minuty za sekání pro Martiníka.

34:43
    Bobři budou mít jedinečnou příležitost skórovat, vsetínská střídačka totiž poslala do hry jednoho hráče navíc a následuje trest. Dvě minuty odsedí David Hrazdira.

33:23
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají Bobři, dvě minuty za krosček pro Stuchlíka.

29:51
    Vsetín si znovu vyzkouší početní výhodu, dvě minuty za podražení pro Brunce.

27:11
    Postupujícího Hrazdiru zastavil Dvořák pouze za cenu faulu, dvě minuty za podražení pro zkušeného Bobra.

23:03
    Přesilová hra pro Bobry, dvě minuty za hákování fasuje vsetínský Ostrčil.

10:17
    Kuriózní situace, Vsetín zahrával dlouhou výhodu v šesti proti pěti, když už se zdálo, že výhoda končí, dopustil se útočného faulu Finsterle, který si odsedí dvě minuty za podražení, za předcházející faul putuje na lavici hanby také Martiník, bude se hrát ve čtyrech na obou stranách.

06:55
    Poměr sil na ledě se srovná, vyloučen Nedbálek, dvě minuty vysoká hůl. Po vypršení jednatřiceti vteřin odstartuje přesilová hra domácího týmu.

05:32
    První vyloučení v dnešním utkání, přesilovou hru si zahraje Valašské Meziříčí, dvě minuty za podražení udělil rozhodčí Vrbovi.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 4. Kolařík (Vávra), 12. Pokorný (Janáček), 24. Pokorný (Zúbek), 28. Ostrčil (Mojžíš, Kolařík), 43. Čech

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Janáček, Vrba, Hryciow, Žák, Ostrčil, Kobylík, Mojžíš, Stuchlík – Pokorný, Šilhavý, Čech, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Hrazdira, Finsterle, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek Čáp 28. – Pernický, Báchor, Mikel, Štědrý, Žabčík, Vydra, Nedbálek – Brunec, Varga M., Studený, Baroš, Pořický, Kubo, Fojtík, Hlaváč, Kývala, Varga D., Dvořák, Martiník.

Rozhodčí: Koliba – Gančarčík, Konvička