Liberec – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 3:6 (kon.) | Pardubice – Slavia 7:5 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 1:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:5 (3:2, 3:0, 1:3)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 24.11.2016, 18:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 21. kolo

51:56
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zderadička – 2 min., hákování).

50:40
    Přesilovka pro Slavii, Matěj Štefka (PCE) si odsedí dvě minuty za podražení.

45:42
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Fiala – 2 min., hákování).

42:26
    Někdy slova nestačí a tak se Martin Kaut a David Kohút jali řešit výměnů názorů tím méně konstruktivním způsobem – svými pěstmi. Rozhodčí to vyřešil udělením trestu 2+2 pro oba agresory.

41:20
    Teď navíc bude hrát nějakou dobu ve čtyřech. Za vražení na hrazení je na 2 minuty vyloučen hostující David Šteiner (SLA).

39:06
    Do konce zápasu je vyloučen Václav Zídek (PCE) za vražení zezadu. Zákrok jsem neviděl, nebudu tedy vynášet žádné soudy ani jedním směrem. Jisté však je, že si hosté zahrají pětiminutovou přesilovku!

32:17
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Martinec – 2 min., hákování).

23:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Klinecký – 2 min., nedovolené bránění).

11:49
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Zídek – 2 min., krosček).

09:07
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zderadička – 2 min., vražení na hrazení).

Karel Málek

Branky a nahrávky: 2. Voženílek (Klinecký), 5. Rudy (Kaut), 15. Štefka (Rudy, Kaut), 31. Zídek (Zadina), 31. Trejbal (Dušek, Hoskovec), 34. Dušek, 44. Martinec (Rohlík, Rudy) – 3. Šmerha (Kolouch), 14. Furch (Hradil), 51. Šteiner (Matějka, Heldák), 58. Fiala (Šerfl, Valík), 60. Šmerha (Furch)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Faltys, Horyna, Klinecký, Mert, Rudy, Šklíba, Trejbal – Bureš, Dušek, Hoskovec, Kaut, Martinec, Rohlík, Roubal, Štefka, Voženílek, Zadina, Zídek
    HC Slavia Praha: Šorf (Vacula) – Chládek, Chvála, Novák, Valík, Vobořil, Zderadička – Fiala, Furch, Heldák, Hradil, Kohút, Kolouch, Matějka, Netolický, Patočka, Šergl, Šmerha, Šteiner

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Zídek