Barys – Vladivostok 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 5:4 (kon.)
Čeljabinsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 2:1 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Pátek 25.11.2016, 17:00 • Ice Palace • KHL

59:00
    Jakub Kovář míří na střídačku! Domácí zkoušejí v závěru utkání štěstí bez gólmana!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

52:56
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladimir Žarkov – 2 min., podražení).
    52:08 Vjačeslav OSNOVIN - 0:2

52:08
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Podle všeho je rozhodnuto! CSKA navyšuje své vedení na 2:0! Po rychlé akci hostujícího celku se ke kotouči dostal VJAČESLAV OSNOVIN, jež přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Maxim Mamin.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

37:32
    Hosté si zahrají další přesilovku. Severstal je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.
    28:18 Vjačeslav OSNOVIN - 0:1

28:18
    Tak jsme se přeci jen dočkali úvodní branky! CSKA se ujímá vedení! Arťom Sergejev podržel kotouč ve středním pásmu, našel volného VJAČESLAVA OSNOVINA, ten vlétl do útočného pásma a svižnou střelou otevřel skóre dnešního duelu! Asistence: Arťom Sergejev, Kirill Petrov.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

17:22
    CSKA si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za podražení vyfasoval Nikolaj Stasenko.

14:29
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vjačeslav Osnovin – 2 min., podražení).

09:18
    Igor Ožiganov se prodral s pukem před branku domácího celku, natlačil se do brankoviště, ale jeho pokus bekhendem vykopl brankář betonem!

03:42
    CSKA si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání. Dvě minuty za hákování dostává Jurij Trubačjov.