Barys – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | Čeljabinsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Ufa – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 3:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Neděle 27.11.2016, 12:00 • Kazachstan Arena • KHL

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezké nedělní odpoledne! (14:31:15)

Československá stopa

Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 20:32
    Jan Kolář (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 23:53

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 25:31 (14:11, 4:8, 6:10 – 1:2)
    Zblokované střely – 11:9
    Vyhraná vhazování – 37:24
    Trestné minuty – 8:6
    Hity – 12:12

V prodloužení rozhodl o výhře Barysu Vladimir Markelov. Domácí tak pokračují v pravidelném střídání vítězství a porážek. To Amur přerušil sérii tří triumfů v řadě.

62:26 Vladimir MARKELOV - 2:1

62:26
    Astana právě vstřelila branku!
    Domácí rozhodují! Maxim Chudjakov našel v situaci 2 na 2 VLADIMIRA MARKELOVA, kterého nedokázal pokrýt vracející se Zohorna a útočník Barysu tváří v tvář Metsolovi střelou k tyčce zajistil svému týmu druhý bod. Asistence: Maxim Chudjakov a Alexandr Lipin.

61:30
    Byvalcevovu střelu vyráží Karlsson. To hostující gólman ještě nemusel v prodloužení zasahovat.

60:38
    Nahození Ramstedta skončilo v lapačce Karlssona.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Ve třetí třetině se hostům podařilo zásluhou Teema Ramstedta vyrovnat. O vítězi duelu tak rozhodne až prodloužení nebo nájezdy.

59:59
    Od modré ještě pálil Dallman. Branku netrefil.

59:22
    Ramstedt to chtěl vzít na sebe. Po odvážném průniku ale netrefil branku.

58:54
    Domácí v postavení mimo hru. Vypadá to, že rozhodne až prodloužení či nájezdy.

58:36
    Od červené čáry střílel Roman Savčenko. Pro Metsolu snadná práce.

58:02
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

57:53
    Dallman už hrál puk těsně za modrou čarou. Postavení mimo hru.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 9. Dawes (St. Pierre), 63. Markelov (Chudjakov, Lipin) – 52. Ramstedt (Kondratěv, Kuusela)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Poulin) – Dallman (A), M. Semjonov, Barker, Šalapov, Lipin, Savčenko, Lobanov – Bochenski (C), St. Pierre, Dawes – R. Starčenko (A), Kučin, Rymarev – Markelov, Chudjakov, Boyd – Puškarjov, Trivino, N. Ivanov – Paňukov.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář (A), Kondratěv (A), Zub, Aťušov (C), Kosmačjov, Kamalov, Podzinš – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – Litovčenko, Byvalcev, Vl. Ušenin – Železnov, Romancev, Stasjuk – Dědunov, V. Popov, Nazarov.

Rozhodčí: Bukin, Ščeňov – Sivov, Šeljanin