1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
PZ Kladno
Neděle 27.11.2016, 10:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga staršího dorostu

Děkuji všem čtenářům za pozornost a s přáním hezkého zbytku prvního adventního dne se s Vámi loučím. (12:16:35)

Třetí třetina se nesla v duchu té předchozí, jakožto i celého zápasu. Mohli jsme být svědky velkého množství střeleckých pokusů z obou stran, žádný však nebyl úspěšný. Tato třetina byla rovněž velmi bohatá na vyloučení, domácí si připsali tři menší tresty a jeden větší trest osobní. Hosté čtyři tresty menší. Žádná z přesilovek však nebyla využita. Všechny bodu z dnešního duelu si tedy odvážejí hosté po zasloužené výhře 2:1.

57:06
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kamp – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:06
    Oddechový čas pro hosty.

57:06
    Právě proběhla velká strkanice mezi několika hráči obou soupeřů ve středním pásmu.

55:35

54:07

53:35
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kamp – 2 min., vražení na hrazení).

53:10

52:07
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Šebesta – 2 min., nedovolené bránění).

51:10
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Vaněk – 2 min., podražení).

50:55

49:55
    Hosté hrají ve čtyřech hráčích.

48:55
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jančík – 2 min., podražení).

48:55
    Oddechový čas pro domácí.

47:55
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Kleveta – 2 min., držení protihráče).

46:56
    Dnešní utkání sleduje 44 diváků.

44:03

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 11. Fábry (Vaněk, Tipán) – 27. Jančík (Gestberger, Rejzek), 40. Matula (Rejzek)

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Paťha) – Čapek, Student (A), Kamp, Racek (A) – Chňapko, Švalich, Vaněk – Tipán, Vokurka, Fábry – Cerman (C)
    PZ Kladno: Zázvorka – Dlouhý, Šebesta, Smolík, Matula, Halamka, Rudovský – Patera, Slabý (A), Kleveta – Jančík, Pokorný, Runza – Gestberger, Rejzek (C), Neiss – Halman

Rozhodčí: Novák – Biedermann, Zítka