Havlíčkův Brod – Tábor B 15:0 (kon.) | Litoměřice – Chomutov B 1:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Piráti Chomutov B
Neděle 27.11.2016, 13:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Regionální liga mladšího dorostu

Konec zápasu. (15:32:25)

59:33
    Oddechový čas pro domácí.

56:08
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí se dočkali, chomutovského brankáře jako první v dnešním utkání překonal čtyři minuty před koncem JAKUB NEUDEKER. Asistence: Vojtěch Horešovský.

52:46
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Domin – 2 min., faul kolenem).

50:43

48:43
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Neudeker – 2 min., nesportovní chování).

47:21
    Piráti Chomutov B vstřelili branku!
    Konášek našel před brankou nikým nehlídanou KATEŘINU ZRNOVOU, která přesně usměrnila kotouč mezi beton Sluky a levou tyč. Asistence: Marek Konášek.

46:26

44:06
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov B (Zrnová – 2 min., nedovolené bránění).

40:01

Druhé dějství je minulostí, chomutovští si po přesných střelách Matěje Chlouby a Marka Konáška do kabin odnáší dvoubrankový náskok. Co přinese poslední část základní hrací doby? To se dozvíme ve 14:58.

40:00

35:03
    A už je to 2:0! Chomutov má zatím v prostřední třetině navrch a ustavičné nastřelování litoměřické klece se vyplácí, druhým úspěšným pokořitelem Sluky v dnešním zápase je MATĚJ CHLOUBA. Asistence: Marek Konášek.

30:02
    Zálohy chomutovských Pirátů jdou v polovině utkání do vedení! Hosté dlouhou dobu obléhali litoměřickou svatyni, přičemž Sluka nakonec pod tlakem kapituloval po ráně MARKA KONÁŠKA. Asistence: Lukáš Bartůňek, Josef Pöschl.

27:18

25:18
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Horešovský – 2 min., faul kolenem).

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

20:01

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 57. Neudeker (Horešovský) – 31. Konášek (Bartůněk, Pöschl), 36. Chlouba (Konášek), 48. Zrnová (Konášek)

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) – Hák, Hozák, Cornová, Vahalík, France, Domin, Čapek – Mynařík, Macel, Horešovský, Sarnovská, Novotný, Klepetko, Smola, Landa, Sluka R., Neudeker, Bartoníček.
    Piráti Chomutov B: Šilhan (Kufa) – Salač, Bartůněk, Nouzák, Cestr, Smutný, Herda – Pöschl, Konášek, Chlouba – Machyna, Bárta, Zrnová – Žalud, Matuška, Mihalík – Videv.