Novokuzněck – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Omsk – Viťaz 3:2 (kon.)
Toljatti – Čeljabinsk 0:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 1:2 (0:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 0:1 (kon.)
Minsk – Čerepovec 1:2 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Petrohrad 3:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Kunlun 1:2 (po pr.)
po s.n. (0:1)
Ak Bars Kazaň
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 05.01.2017, 15:00 • TatNeft Arena • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:43:58)

Československá stopa v utkání:

Jiří SEKÁČ (KZN) 0+0 4 střely, čas na ledě 15:06

Tomáš MERTL (UFA) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:12.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Ak Bars Kazaň: 28

Salavat Julajev Ufa: 22.

Utkání končí vítězstvím Ufy, která tak v lokálním derby doslova přetlačila svého dnešního soupeře. Pro Kazaň je to trpká porážka, protože o vítězství v základní hrací době přišla v samém závěru řádné hrací doby.

Linus OMARK - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
    Autorem vítězné branky je LINUS OMARK.

3. série
    0:1
    Tkačjov nedává a je to jasné, Ufa vítězí!

3. série
    0:1
    Chripunov již mohl rozhodnout, ale přestřelil.

0:0
    Ani domácí Malychin není úspěšný, Svedberg se nenechal vyšachovat.

1. série
    0:0
    Hartikainen neprostřelil Garipova.

Samostatné nájezdy začínají.

Až závěrečné nájezdy rozhodnou o vítězi dnešního dramatického a hlavně bojovného utkání!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Vypadá to, že ani prodloužení o vítězi nerozhodne a čekají nás nájezdy.

64:00
    Poslední minuta z prodloužení, Linus Omark padá na útočné modré, ale ještě stihl zakončit, branku Garipova netrefil.

63:05
    Stěpan Zacharčuk si nabruslil před Svedberga, který ho ale parádně vychytal.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Svitov (S. Zacharčuk) – 52. Lisin (J. Bodrov, Chripunov), rozh. náj. Omark