Znojmo – Mladi Jesenice 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
HD Mladi Jesenice
Čtvrtek 05.01.2017, 18:15 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 24. kolo

Utkání se nám tedy po vyrovnaných třetinách přehouplo až do samostatných nájezdů, ve kterých rozhodl nejen Michal Kruckovyč svoji vítěznou střelou, ale i Dominik Gerža svojí neomylnou prací v brankovišti.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dnešního večera. (20:33:49)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.

Autorem vítězné branky je MICHAL KRUCKOVYČ.

3. série
    1:0
    Gerža si poradil i se Sodjovou střelu a Znojmo vítězí!

3. série
    1:0
    Kosnar za Znojmo neuspěl.

2. série
    1:0
    Tomazevic stejně jako jeho předchůdce trefil jen Geržův beton.

2. série
    1:0
    Michal Kruckovyč poslal puk přesně za brankovou čáru! Orli jsou ve vedení.

1. série
    0:0
    Svetina trefil jen beton domácího brankáře.

1. série
    0:0
    Patrik Bulín neuspěl. Střela zaduněla o tadní mantinel.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Zakázané uvolnění na straně Jesenice.

64:30
    Vypadá to, že o vítězi nerozhodne ani nastavený čas. První zásah si teď po Oščádalově střele připisuje Kogovsek, pokus to ale nebyl příliš nebezpečný.

63:58
    Rozhodčí pozastavuje hru kvůli přihrávce rukou. Bude se vhazovat v obranném pásmu Znojma.

62:06
    Sturm se sice probojoval do útočného pásma, nedostal se však ani do mezikruží. Po cestě si s ním znojemská obrana poradila.

61:53
    Hosté vyhodili kotouč až do znojemského pásma. Prodloužení nám zatím žádnou střelu nepřineslo.

60:12
    Puku se ujali domácí a krouží s ním v útočném pásmu.

60:01

Když už to vypadalo, že po Kruckovyčov gólu bude rozhodnuto, hosté se znovu probudili. Opět tu tedy máme vyrovnaný stav a na řadu přichází prodloužení.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 18. Oščádal, 35. Kosnar (Oščádal, Konečný), 56. Kruckovyč, rozh. náj. Kruckovyč – 4. Urukalo (Sturm), 35. Tomazevic (Glavic), 59. Glavic (Tomazevic)