Novokuzněck – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Omsk – Viťaz 3:2 (kon.)
Toljatti – Čeljabinsk 0:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 1:2 (0:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 0:1 (kon.)
Minsk – Čerepovec 1:2 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Petrohrad 3:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Kunlun 1:2 (po pr.)
Lada Toljatti
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 05.01.2017, 14:00 • Lada Arena • KHL

To je pro dnešek vše, příjemný zbytek čtvrtečního odpoledne přeje Petr Dejnožka. (16:13:16)

přesilové hry: 0/6 – 1/5

Duel končí, Lada se proti Čeljabinsku nedokázala prosadit a po špatně odehraných dvou třetinách již nic v závěru zápasu nezachránila. Hvězdou zápasu byl brankář Pavel Francouz, který se čistým kontem velkou měrou podílel na tříbodovém zisku Traktoru.

59:03
    Domácí se přece jen snaží o čestný úspěch, brankář Francouz je ale jistý a blíží se k dalšímu čistému kontu v letošní sezóně.

58:36
    Ježov se pochopitelně vrací do branky, utkání se již pouze dohrává.
    58:06 Konstantin KLIMONTOV - 0:3

58:06
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Krok s prázdnou brankou domácímu celku vůbec nevyšel, hosté potvrzují svoje vítězství! Puk do odkryté klece dopravil KONSTANTIN KLIMONTOV – 0:3! Asistence: Paul Szczechura a Maxim Jakuceňa.

57:10
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

57:00
    Tři minuty před koncem domácí odvolávají Ježova a zkouší hru v pěti proti čtyřech!

56:59
    Lada Togliatti si bere oddechový čas!

56:03
    Do konce řádné hrací doby zbývají poslední dvě minuty, podaří se Ladě ještě zdramatizovat závěr zápasu?

55:22
    Pokračovat se bude ve čtyřech, za katr putuje také hostující Bělov.

55:10
    Maxim Rybin (TOG) dostává menší trest za sekání a tím snižuje šanci na vyrovnání utkání.

54:03
    Často je k vidění hra ve středním pásmu, kam hosté bez větších potíží dokáží vyvézt kotouč.

52:44
    Puk míří znovu za branku Togliatti, domácím se čas na zvrat utkání začíná výrazně krátit.

51:57
    Hosté mohli zahrozit v přečíslení ve třech proti dvěma, rána Pestonova byla ale zablokována. Hra se znovu vrací před Francouze.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 3. Peňkovskij (Šarov), 32. Szczechura (A. Petrov), 59. Klimontov (Szczechura, Jakuceňa)

Lada Toljatti: I. Ježov (Masalskis) – Sotnieks (A), Aronson, Kostromitin, Gurkin, Maleňkich, Sinicyn, A. Bolšakov – Achmetov, Rybin (C), Zernov (A) – A. Ivanov, Filatov, V. Komarov – Bočarov, A. Strelcov, V. Strelcov – Mastrjukov, Šenfeld, Bělousov.
    Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Šinin (C), N. Bělov, Borodkin, Kolcov, A. Petrov (A), Petrikov, Klimontov, Mamajev – Novotný, Szczechura, Jakuceňa – Roy, Pestunov (A), Zinovjev – Šolochov, J. Petrov, Černikov – Gubarev, Šarov, Peňkovskij.

Rozhodčí: Lavrentěv, Hofmann – Kuprijanov, Savenkov