Novokuzněck – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Omsk – Viťaz 3:2 (kon.)
Toljatti – Čeljabinsk 0:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 1:2 (0:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 0:1 (kon.)
Minsk – Čerepovec 1:2 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Petrohrad 3:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Záhřeb – Chabarovsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Kunlun 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Red Star Kunlun
Čtvrtek 05.01.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:58:37)

Československá stopa

Tomáš Kundrátek (SBA) 0 + 0, čas na ledě: 18:43
    Lukáš Vopelka (SBA) 0 + 0, čas na ledě: 13:11
    Václav Nedorost (SBA) 0 + 0, čas na ledě: 21:55

Tomáš Marcinko (KUN) 1 + 0, čas na ledě: 15:57
    Martin Bakoš (KUN) 0 + 1, čas na ledě: 17:36

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes dlouho vedli, ale v dvaapadesáté minutě dokázali hosté vyrovnat zásluhou Marcinka z přesilové hry a následně v prodloužení rozhodl taktéž v přesilové hře Mäntylä. Za domácí se dnes prosadil pouze Cheechoo. Hosté si tak po dnešní výhře po prodloužení připsali do tabulky bonusový bod.

Střely na branku: 21 – 42

64:28 Tuukka MÄNTYLÄ - 1:2

64:28
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Hosté rozhodují v prodloužení a využívají druhou přesilovou hru v dnešním utkání! TUUKKA MÄNTYLÄ dostal nabito do mezikruží a přesnou střelou k levé tyči nedal Poggemu sebemenší šanci! Asistence: Chad Rau a Jonas Enlund.

63:48
    Enlund tvrdou střelou z pravého kruhu branku přestřelil.

63:07
    Mäntylä napřáhl ke střele od modré. Jeho tvrdou ránu ale dokázal Pogge chytit do své lapačky.

63:01
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Surový – 2 min., držení hole).

62:29
    Další Nedorostův pokus, tentokrát od modré. Karhunen byl ale opět připraven.

62:02
    Nedorost se dostal ke střele z mezikruží. Karhunena ale překonat nedokázal.

61:27
    Bakoš střelou z mezikruží nevyzrál na Poggeho.

60:20
    Po střele Mäntyläho od modré skončil kotouč v ochranné síti.

60:01

Hosté dokázali ve třetí třetině využít přesilovou hru, když v dvaapadesáté minutě dokázal vyrovnat Tomáš Marcinko. Po třech třetinách je tak stav utkání 1:1 a bude se prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Po velké skrumáži před Poggem nakonec kotouč skončil pod kanadským brankářem!

Martin Penker

Branky a nahrávky: 30. Cheechoo (Taffe, M. Hlinka) – 52. Marcinko (Bakoš, Järvinen), 65. Mäntylä (Rau, Enlund)

HC Slovan Bratislava: Pogge (Pavlas) – Kundrátek, Sersen (C), Švarný (A), Plastino, Starosta, Ďaloga, Bačík – Taffe (A), Cheechoo, M. Hlinka – Nedorost, Vopelka, Jeglič – Musatov, Chipchura, Surový – Lušňák, Skalický, Pätoprstý – Šťastný.
    Red Star Kunlun: Karhunen (Kuzmin) – Mäntylä, Jalasvaara (C), Viklund, Järvinen, Pereťagin, Bellemore – Ponikarovskij, Rau (A), Collins – Marcinko, Fleury, Bakoš (A) – Sallinen, Enlund, Jašin – J. Alševskij, Pereskokov, Jüe.

Rozhodčí: Vasiljev, Oskirko – Golovljov, Lazarev