Vyšehrad – Žižkov 1:3 (kon.) | Třinec – Petřkovice 1:0 (kon.) | Sparta – Teplice 4:0 (kon.)
Liberec – Trenčín 2:5 (kon.) | Jihlava – Svätý Jur 3:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
Ostrava – Zabrze 3:1 (kon.) | Vlašim – Slavia B 6:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Prostějov 5:3 (kon.)
Senica – Opava 2:1 (kon.) | Olomouc – Trnava B 0:1 (kon.) | Aue – Sokolov 2:0 (kon.)
Karviná – Ružomberok 0:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 3:0 (kon.) | Sparta – Ústí n. L. 5:1 (kon.)
Union Berlín – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 3:0 (kon.) | Dunajská Streda – Lvov 1:1 (kon.)

Aue právě vstřelilo branku!
    Rychlý protiútok domácích zakončil střelou NICKY ADLER, kterou však Šiman vyrazil, nicméně na dorážku téhož hráče byl již krátký.
    77. Simon SKARLATIDIS - 1:0

77
    Na hranici vápna Sokolova se k míči dostal SIMON SKARLATIDIS, který neváhal a střelou z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
    76. Simon Skarlatidis hlavičkuje přímo do míst, kde stál připravený Jakub Šiman.

76
    Julian Riedel našel z levé strany ve vápně Simona Skarlatidise, který hlavičkuje, ovšem přímo do míst, kde stál pozorný Jakub Šiman.
    58. Povedená střela Sebastiana Hertnera

58
    Sebastian Hertner vyslal velmi dobrou střelu ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, která končí zhruba metr vedle branky Sokolova.

54
    Žlutou kartu dostává Sebastian Hertner (FC Erzgebirge Aue).
    51. Šance Tomáše Valenty, který míč poslal těsně vedle branky Aue.

51
    Tomáš Valenta dokázal ve vápně Aue zasáhnout, ve skluzu, míč po centru z pravé strany, ale poslal ho těsně vedle branky Aue.
    45. První gólová šance hostů, míč končí těsně vedle branky Aue.

45
    V poslední minutě řádné hrací doby první půle největší šance zápasu pro český tým, kdy se míč po odrazu doslova otřel o tyč domácí branky!
    24. Cebio Soukou podruhé v zápase orazítkoval tyč!

24
    Podruhé v dnešním zápase orazítkovali domácí tyčku branky Jakuba Šimana a byl to znovu Cebio Soukou!