Liberec – Zlín | 4:2 (kon.) |
Most – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Třebíč – Kladno | 4:6 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 3:2 (po pr.) |
Přerov – Litoměřice | 2:3 (po pr.) | | | Ústí n/L – Prostějov | 1:6 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 5:0 (kon.) |
Kadaň – Benátky n/J | 3:4 (kon.) |
Boston – Detroit | 4:3 (po pr.) | | | New Jersey – Los Angeles | 1:3 (kon.) | | | NY Islanders – Columbus | 4:2 (kon.) |
Pittsburgh – St. Louis | 0:3 (kon.) | | | Montreal – Calgary | 5:1 (kon.) | | | Ottawa – Washington | 3:0 (kon.) |
Winnipeg – San Jose | 3:4 (kon.) | | | Nashville – Buffalo | 4:5 (po pr.) | | | Chicago – Tampa | 2:5 (kon.) |
Dallas – Minnesota | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Toljatti – Omsk | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 1:2 (po pr.) |
Nižněkamsk – Novokuzněck | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Ufa | 6:2 (kon.) |
Viťaz – Magnitogorsk | 3:2 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 1:2 (kon.) |
Vsetín – Opava | 6:2 (kon.) | | | Technika Brno – Kopřivnice | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Val. Meziříčí | 10:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – David Servis | 10:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Písek | 7:2 (kon.) | | | Nymburk – Pelhřimov | 4:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec | 8:3 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 2:1 (po pr.) | | | Řisuty – Bílina | 5:1 (kon.) |
Trutnov – Klášterec nO | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Jablonec n/N – Sokolov | 5:2 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 7:0 (kon.) |
Klatovy – Vrchlabí | 5:6 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Tábor | 6:1 (kon.) |
Skalica – Trnava | 3:0 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 5:4 (kon.) | | | Prešov – Spišská N. Ves | 7:2 (kon.) |
Detva – Michalovce | 1:4 (kon.) |
Hronov – Dvůr Králové n. L. | 2:11 (kon.) | | | Nový Bydžov – Náchod | 4:6 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 5:2 (kon.) |
Nová Paka – HC Jičín | 8:2 (kon.) | | | Litomyšl – Chotěboř | 6:4 (kon.) | | | Hlinsko – Chrudim | 2:5 (kon.) |
Choceň – Česká Třebová | 2:3 (kon.) | | | Moravská Třebová – Světlá nS | 5:2 (kon.) |
Kadaň – HC Lovosice | 11:4 (kon.) |
Havířov – Přerov | 7:1 (kon.) |
konec
HC Viťaz Moskevská oblast
3:2
(0:0, 2:2, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
34:02
|
Denis Kazionov (MET) si půjde odpykat dvouminutový trest za vysokou hůl, Viťaz si tak zahraje svou první přesilovou hru.
|
|
31:23
|
Další komplikace pro Viťaz, Katičev (CEC) půjde sedět na dvě minuty za krosček!
|
|
30:33
|
Sergej Gimajev (CEC) putuje na lavici hříšníků za hákování, Magnitka si tak zahraje dvojnásobnou početní výhodu.
|
|
28:47
|
Igor Golovkov (CEC) zatáhl za záchrannou brzdu a zahákoval unikajícího Kosova, Magnitka si tak zahraje další přesilovku.
|
|
26:31
|
Mario Kempe (CEC) za brankou naprosto zbytečně srazil gólmana Samsonova, za což mu sudí vyměřili dvouminutový trest.
|
Branky a nahrávky:
25. Vyglazov (Švec-Rogovoj, Gimajev), 36. Horák (Afinogenov, Makejev), 46. Afinogenov (Golovkov, P. Lukin) – 28. Mozjakin (Zaripov, Lee), 38. A. Sjomin (Dronov, Osala)
Rozhodčí: Ravodin, Sojn – Sysujev, Tomilov
Diváci: 5000
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Saprykin (Todykov) – Jeřábek, Katičev, Golovkov, P. Lukin, Gimajev, S. Romanov, Voronkov – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Švec-Rogovoj, Afinogenov, Makejev – Horák, Vyglazov, A. Černov – Džiošvili, Al. Stěpanov, Pankov – Jacenko.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Antipin, Bereglazov, Lee, Budkin, Dronov, S. Těreščenko – Zaripov, Mozjakin, Jan Kovář – Filippi, A. Sjomin, Osala – Timkin, Kosov, Kaletnik – De. Kazionov, Dm. Kazionov, Potěchin – Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Antipin, Bereglazov, Lee, Budkin, Dronov, S. Těreščenko – Zaripov, Mozjakin, Jan Kovář – Filippi, A. Sjomin, Osala – Timkin, Kosov, Kaletnik – De. Kazionov, Dm. Kazionov, Potěchin – Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ravodin, Sojn – Sysujev, Tomilov
Diváci: 5000
Vojtěch Balon
@VojtaBalon