Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kolín – Písek 7:0 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Kobra – Trutnov 6:2 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 3:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 6:0 (kon.) | David Servis – Nymburk 2:10 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 11.02.2017, 17:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 41. kolo

Z RT TORAX ARENY někdy opět na počtenou. (19:51:55)

Děkuji za pozornost, omlouvám se za případné chyby a přeji krásný pohodový usměvavý zbytek večera.

Oslavy hráčů Vsetína byly s početným davem fanoušků na tribuně byly velké a zasloužené.

Chyba v komunikaci mezi porubským obráncem a gólmanem byla tvrdě potrestána. Vsetín tak v Porubě vyhrál v základní části po dvou a půl letech. V play off zde vyhrál naposledy v březnu roku 2015

61:28
    Vsetín právě vstřelil branku!
    ....kde stál, respektive číhal TOMÁŠ VÁVRA, kterého stíhal obránce a zároveň se jej snažil zastavit vyjetím i porubský gólman Čech. Všichni tři se srazili mezi kruhy. Vávra udržel kotouč na holi a z otočky neměl problém zakončit do nehlídané brány Poruby. Navíc byla druhá asistence připsána díky úspěšnému zákroku po střele Kaluži gólmanu Hromadovi. Asistence: Filip Čech a Petr Hromada.

60:55
    Kaluža se ocitl před Hromadou, ale bekhendem nepřekonal betony. Puk vyhazoval Filip Čech až na útočnou modrou.....

60:38
    Další pokus Vsetína konči nad porubskou brankou. Puk se odráží od plexi do hry.

60:11
    Puk získávají hosté. Střela Čuříka končí v ochranné síti. Bude se tedy vhazovat ve středním pásmu.

60:01

To byl ale fičák!
    Dlouho ze strany domácích nic a pak dvě branky v rozmezí dvou minut a na drama bylo zaděláno.

60:00

59:50
    Zachar v oslabení nenechává Hromadu v klidu. Skóre se nemění a tak přijde na řadu prodloužení.

59:03
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Kaluža – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    Kaluža dle sudího zvedl puk z ledu a tak mu přidělil dvě minuty za zdržování hry.

58:03
    Porubští opět zapomněli na obranu a nabídli Vsetínu šanci získat tři body. Před Čechem stál Luka, ale střelu mu zblokoval Dresler.

57:40
    Poruba právě vstřelila branku!
    Jenže před koncem početní výhody se Porubští dostali opět před Hromadu a ve vytvořeném závaru v jeho brankovišti, dokázal přes hromadu holí, bruslí a přes betony procedit kotouč za brankovou čáru MAREK KALUŽA. Asistence: David Zachar.

57:30
    První půle přesilovky byla celkem dobrá, jenže pak se dokázal Vsetín několikrát osvobodit, vystřídat a dál bránit jedno brankové vedení.

56:03
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vávra – 2 min., sekání).
    Na hranici středního pásma se pokusil Vávra zastavit Zachara nedovoleným zákrokem a s protesty přeci jen odchází na trestnou lavici.

55:57
    Nejdříve neproměněný pokus Piechy, ale dorážka DAVIDA ZACHARA byla již úspěšná. Asistence: Martin Piecha.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 56. Zachar (Piecha), 58. Kaluža (Zachar) – 24. Luka (Kolařík), 55. Kucharczyk (Mojžíš, Luka), 62. Vávra (Čech, Hromada)

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Puzič, Dresler, Adamík, Rudl, Kaluža, Bail, Peslar, Puškár – Slováček, Piecha, Ballner – Zdráhal, Sedlář, Illéš – Kafka, Jáchym, Zachar – Vaněk, Tomčák, Orság
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Šurý) – Jeník, Teper, Čech, Janáček, Žák, Mojžíš, Hrycziow – Pokorný, Šilhavý, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Hrazdíra, Finsterle, Čuřík, Vítek, Luka, Hořanský, Kucharczyk

Rozhodčí: Škach – Blaha, Goňa