Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kolín – Písek 7:0 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Kobra – Trutnov 6:2 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 3:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 6:0 (kon.) | David Servis – Nymburk 2:10 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:5 (kon.)
HK Nový Jičín
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 11.02.2017, 17:002. liga skupina Východ • 41. kolo

Z Nového Jičína se s vámi loučíme a přejeme hezký zbytek dne. (19:16:00)

Bobrům z Valašského Meziříčí se zkraje 3. třetiny povedlo nejprve zásluhou Martina Kývaly vyrovnat, následně se podruhé v utkání prosadil Václav Studený, který tak rozhodl, že si všechny 3 body odvezou právě hosté z Valašského Meziříčí.

59:30
    Domácí to v poslední minutě zkoušejí bez brankáře se 6 hráči v poli!

57:01
    Václav Studený (VAL) – vyloučení na 2 minuty za podražení.

54:47
    Valašské Meziříčí – trest na 2 minuty pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Vojtěch Baroš.

51:46
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a díky už druhé brance ve 3. třetině se poprvé v utkání ujímají vedení! Branku vstřelil VÁCLAV STUDENÝ. Asistence: Zbyněk Žabčík, Josef Fojtík.

50:57
    Jiří Zdeněk (NJI) – vyloučení na 2 minuty za držení.

44:37
    A je vyrovnáno! Bobrům se podruhé v utkání daří smazat jednobrankový náskok domácích. Branku vsítil MARTIN KÝVALA. Asistence: Tomáš Brunec, Vladimír Váňa.

40:01

Ve druhé třetině dokázali Bobři zásluhou Václava Studeného vyrovnat na 1:1, ale krátce poté strhl vedení zpět na stranu Novojičínských Dominik Novotný. Nechme se překvapit, zda se hokejistům z Valašského Meziříčí podaří opět vyrovnat a odnést si z tohoto utkání nějaké body.

40:00

38:00
    Robin Gebauer (NJI) – vyloučení na 2 minuty za podražení.

35:49
    Jiří Hajda (VAL) – vyloučení na 2 minuty za vysokou hůl.

34:32
    Petr Dvořák (VAL) – vyloučení na 2 minuty za podražení.

31:45
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Vyrovnaný stav však trval jen něco málo přes 5 minut. Vedení novojičínským hokejistům vrací DOMINIK NOVOTNÝ! Asistence: Michal Chvostek, Robin Gebauer.

26:07
    Bobrům se těsně před polovinou utkání daří vyrovnat na 1:1! Po nahrávce Josefa Fojtíka se prosazuje VÁCLAV STUDENÝ. Asistence: Josef Fojtík.

20:01

Vojtěch Filipiec

Branky a nahrávky: 9. Zbořil (Zdeněk), 32. Novotný (Chvostek, Gebauer) – 27. Studený (Fojtík), 45. Kývala (Brunec, Váňa), 52. Studený (Žabčík, Fojtík)

HK Nový Jičín: Slovák (Illáš) – Stránský, Běhal, Hruška J., Vašut (C), Zbořil, Metelka, Cabák – Gebauer, Slovák, Christov, Málek, Zdeněk (A), Chvostek, Kocián, Sonnek, Irgl, Novotný (A), Uhlář. Trenér: Petr Macháček.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Matoušek (Plšek) – Mikel, Hajda, Báchor (C), Hladiš, Baroš, Váňa, Žabčík, Varga Ma. – Fojtík, Kývala, Dalajka, Pořický, Hlaváč, Brunec (A), Dvořák (A), Varga Mi., Martiník, Studený, Podešva, Varga D. Trenér: Roman Čechmánek.