HK Nový Jičín
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC ISMM Kopřivnice
Pátek 10.11.2017, 18:002. liga skupina Východ • 19. kolo

Je to tady, hektické derby je u konce! Body zůstávají doma i potřetí. Zápas byl vyrovnaný a zajímavý, prakticky až do poslední minuty. Oba týmy předváděly dobrý hokej.

Pro dnešek je to ode mne vše, děkuji za pozornost a těším se u dalšího onlajnu. Hezký zbytek večera. (20:38:06)

59:45
    Hra je přerušena, trestné lavice jsou na obou stranách plné. Probíhá další diskuze.

59:45
    Další bitka, hned po vhazování, nutno dodat že opravdu jak se říká "na krev"- Tentokrát vyhrává nejspíš Kopřivnice, přesněji Fojtík.

59:42
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAFKA. A je to zpečetěno, gól do prázdné brány střílí Kafka!

59:31
    A je to tady, další bitka, Běhal Jiří si to šel vyřídit se Ondřejem Sluštíkem.

Momentálně probíhají na ledě velké diskuze o tom, kdo a za co má být vyloučený.

59:09
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Matyáš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:05
    Obrovský závar před Jiřím Slovákem, posunutá brána a bitka, kterou musí rozhodčí krotit.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty, třetí třetiny.

57:30
    Konkrétně si přebírá puk Jan Poruba, prohrál ale souboj u mantinelu a kotouč přebírají domácí.

56:51
    Obrovská šance pro Nový Jičín! Petr Hromada teď vůbec nevěděl, kde má puk, naneštěstí pro domácí, se nestačili včas zorientovat!

56:30

56:00
    Stále velký kolotoč v domácím obranném pásmu.

55:43
    Další útočnou akci zastavuje offside. Tak teď to jsou opravdu krušné chvilky.

55:30
    Nový Jičín se osvobozuje

55:05
    Kopřivnice zahajuje přesilovku soustavným tlakem, obrana i Jiří Slovák mají co dělat aby toto ustáli.

54:30
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Chvostek – 2 min., podražení).

53:43

53:24
    Ďáblové si dokázali vytvořit soustavný tlak, co ale nepochytí hostující obrana, má pod kontrolou Petr Hromada.

51:43
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., podražení).

51:43
    Posunutá brána hostující gólmana Petra Hromady, následně vznikla menší mela před bránou, zápas se přiostřuje a bude se vylučovat.

51:07
    Další chybná rozehrávka hráčů v bílých dresech, tentokrát ale domácí zaváhali a nepřihráli si na první dobrou.

50:30
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

50:02
    Puk končí někde v konstrukci střechy, bude se vhazovat před obranným pásmem Nového Jičína.

49:09

48:10
    Opět velmi dobrá šance, kdy Petr Hromada neměl puk zcela pod kontrolou v lapačce, před bránou byl ještě Robin Gebauer, který tam ale nebyl sám, obranná hra Kopřivnice byla rychlejší, další gólová akce!

47:25
    Velký závar před bránou Petra Hromady, který jen se štěstím, dokázal pokrýt tento nebezpečný kotouč.

47:09
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Bartošák – 2 min., podražení).

46:54

46:23

45:20
    Novému Jičínu se zatím nedaří udržet útočné pásmo.

44:23
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Marek – 2 min., držení protihráče).

44:11

43:10
    Minuta přesilové hry je pryč, Novému Jičínu se zatím daří úspěšně bránit.

42:24
    Vhazování před Jiřím Slovákem.

42:11
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Tomeček – 2 min., podražení).

41:17
    Autorem branky je GEBAUER. Asistence: Zedník a Málek. Tak to byla ukázková akce, Málek získal puk v útočném pásmu, počkal si, objel obránce, přirhával Gebauerovi, puk zachytil Zedník, Petr Hromada skočil tygřím skokem, kde se puk dostal k již zmíněnému Robinovi Gebauerovi který zvyšuje na 3:2 !

40:01

Druhá třetina přinesla pouze gól jeden a to síce do sítě domácích. Postaral se o to po chybě Ďáblů, Štěpánek, který srovnal na 2:2. Poslední třetina bude určitě zajímavá a nemyslím si, že padne mnoho gólu, za to když nějaký bude, určitě bude stát za to. Poslední třetina začne cca v 19:48.

40:00

38:45
    Offside hostů.

37:39
    Hra převážně ve středním pásmu, momentálně na hokejkách Kopřivnice. Ne ale na dlouho, Šimon Kratochvíl přebral puk a pořádně zatopil Petrovi Hromadovi.

35:42
    Skvělě teď Petr Hromada zachránil svůj tým od jistého gólu, akce na jeden dotek ale krásný semafor hostující brankáře, výborný zákrok!

35:27

35:15
    I Jiří Slovák to umí s lapačkou, který teď předvedl dobrý zákrok.

34:20
    Domácí Ďáblové dobře brání, až na jednu střelu jsme neviděli žádnou větší akci.

33:27
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Chvostek – 2 min., vysoká hůl).

32:29
    Petr Hromada teď ukázal, jak bravurně to umí s lapačkou. Ne nadarmo byl posilou Zlína na několik zápasů.

31:52
    Pavel Zedník zkoušel střelu z nápřahu, ta letěla ale vysoko nad.

30:58
    Další získaný puk Kopřivnice a další chyba domácí obrany. Tohle mohlo Nový Jičín mrzet. Naštěstí zasáhnul Jiří Slovák.

Hra přerušena, na ledě se vysktla nějaká nečistota, která je právě čistěna.

28:40
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ŠTĚPÁNEK. Obrovská chyba domácí obrany,kterou využil Radim Štěpánek a vyrovnává na 2:2 !

28:10
    Po nějakém čase můžeme vidět i Kopřivnici v útočném pásmu, nezdržela se tam ale dlouho a hra se stěhuje zpět před Hromadu.

27:22

26:10
    Minuty přesilové hry je pryč, Ďáblové nemohou zatím najít recept, jak obelstít hostující obranu.

25:22
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Poruba – 2 min., hákování).

25:07
    Kombinace Ďáblů nabírají na obrátkách, Petr Hromada musí být stále ve střehu.

24:18
    Nový Jičín nevysouvá hru dopředu, snaží se spíše čekat na další chybu, kterou by mohli zužitkovat a přetavit na gól.

23:06
    Autorem branky je KAFKA. Asistence: Motloch. Ďáblové se znovu dostávají do vedení! Druhá útočná řada teď vzala za své kdy Motloch – Kafka vytvořili slibnou šanci a dokázali překvapit všechny, včetně Petra Hromady 2:1 !

22:39
    Petr Hromada teď podržel svůj tým, když se v dobré akci ocitnul domácí útok.

20:32
    Tak teď hosté z Kopřivnice tlačí, co jim síly stačí. Usadili se v útočném pásmu a Jiří Slovák se musí mít na pozoru.

20:01

První třetina nám přinesla dva góly, po jednom na obou stranách. První gól se podařilo vsítit domácímu Málkovi, následovalo pár dobrých akcí z domácích hokejek. Kopřivnici se podařilo tento tlak přečkat, následně udeřili a vyrovnali na 1:1. Utkání je zatím vyrovnané, uvidíme co přinese další třetina, která začne cca v 18:51.

20:00

19:43
    V poslední minutě se podařilo domácím vyslat pár střel, Petr Hromada ale vše likviduje.

18:26
    Autorem branky je TOMÁŠEK. Asistence: Poruba. A je vyrovnáno! Jan Poruba udělal společně se svým spoluhráčem Martinem Tomáškem, rychlý přesun až před Jiřího Slováka. Jan Poruba vystřelil na bránu, puk se odrazil přímo na hůl Tomáška, který už neměl problém, dopravit puk do poloprázdné brány! 1:1

18:00
    Ďáblové se teď na chvíli nastěhovali do útočného pásma.

16:07
    Tečovaná střela Motlocha, která se třepotá v ochranné síti, následuje vhazování.

15:32
    Tempo hry je stále na dobré úrovni. Domácí Ďáblové by rádi přidali ještě jeden gól, možná ideálně do šatny. Hosté z Kopřivnice mají zase touhu vyrovnat a tak sledujeme boj o každý centimetr ledu.

13:48
    Teď v dobrém úniku se ocitl Kopřivnický Jan Poruba, měl za sebou ale beka v modrých barvách a nestihl zakončit tak jak by si přál, Jiří Slovák mohl tuto šanci zlikvidovat!

12:34
    Ďáblové z Nového Jičína se stále snaží atakovat útočné pásmo. Kopřivnice ale také nezůstává příliš pozadu a je z toho hra převážně ve středním pásmu.

09:09
    Zakázané uvolnění Kopřivnice.

08:56

08:20
    Další nebezpečná střela, tentokrát s mírně zakrytým výhledem. Petr Hromada ale i na tuto střelu stačil. Tato přesilovka už vypadá o něco lépe.

07:44
    Dobrá střela od modré, z rukou Jiřího Běhala, Petr Hromada ale na tuto střelu viděl a v dobrém postavení jí kryje.

07:20
    Robin Gebauer teď podle mě volil až moc sólovou akci. Zkusil obehrát dva obránce, kteří si ale nedali nic líbit. Možná mohl volit přihrávku, těžko říct.

06:55
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Kofroň – 2 min., podražení).

06:15
    Zcela osamocen zůstal teď za bránou David Stříž, Jiří Slovák si ale pohlídal roh brány a zbytek už pokryla obrana, která se stačila vrátit do svých pozic.

05:54

05:05
    První gól Ďáblům pomohl a s trochou nadsázky se dá říct, že skutečně bruslí jako ďáblové a Petr Hromada se teď musí pořádně otáčet!

04:08
    Autorem branky je MÁLEK. Asistence: Janiczek. Vypadalo to, že hra se drží v mírném tempu ale jako rána z čistého nebe přišla střela Janiczka, kterou Petr Hromada ještě vyrazil ale na dorážku od Matěje Málka už byl krátký! 1:0

02:20
    Přesilovka domácím Ďáblům vůbec nevyšla, bývalá opora Vsetína, Petr Hromada si prakticky nešáhnul na puk.

02:10

01:30
    Teď v dobré šanci promáchl Běhal.

00:45
    Hosté z Kopřivnice se zatím bezproblémů brání. Dokonce teď Ďáblové vyhodili až na zakázané uvolnění.

00:10
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., faul kolenem).

00:01

Bylo vhozené symbolické buly.

Právě bylo odhaleno jméno Bartoň.

Před začátkem utkání, bude ještě odhaleno další jméno do "hokejové síně slávy".

Vážení hokejoví příznivci, píše se dnes 10.11.2017 a nás čeká netradičně v Pátek hokejový zápas. Domácí Ďáblové vyzvou velkého rivala z nedaleké Kopřivnice. Poslední zápas jak domácí tak hosté, sehráli s Bobry z Valašského Meziřičí. Domácí Ďáblové podlehli ve Valašském Meziřičí 2:0 a hosté z Kopřivnice dokázali vytěžit na domácí půdě cenné vítězství 4:3.

Bude tak dnes zajímavé, sledovat "kdo z koho". Utkání začíná v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 5. Málek (Janiczek), 24. Kafka (Motloch), 42. Gebauer (Zedník, Málek), 60. Kafka – 19. Tomášek (Poruba), 29. Štěpánek

HK Nový Jičín: Slovák (Kohn), Adamík, Már, Běhal, Hruška, Matyáš, Tomeček, Janiczek, Metelka, Palacký, Krupa, Málek, Motloch, Kafka Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Irgl, Slovák II
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich), Štěpánek, Heinz, Stříž, Marek, Kropka, Bail, Fojtík, Merenda, Poruba, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola