Burnley – Manchester City 1:1 (kon.) | Bournemouth – Stoke 2:1 (kon.) | Brighton – West Ham 3:1 (kon.)
Leicester – Swansea 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Huddersfield Town 2:0 (kon.) | West Brom – Southampton 2:3 (kon.)
Arsenal – Everton 5:1 (kon.)
Manchester United
2:0 (0:0)
Huddersfield Town
Sobota 03.02.2018, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 26. kolo

Defenzivní taktika Huddersfieldu slavila na Old Trafford úspěch 55 minut. Pak však přišel centr Maty, který uklidil do sítě Romelu Lukaku a bylo jasné, že jen obrana už hostům k úspěchu stačit nebude. Jiný herní plán pro toto utkání si však manažer David Wagner nepřipravil a v 68. minutě navíc jeho svěřenci inkasovali druhý gól. Alexis Sánchez sice penaltu za faul na svou osobu neproměnil, ale z dorážky se už nemýlil. Chilský fotbalista tak mohl oslavit svou první trefu v dresu Red Devils. Manchester si tak v tabulce pojistil druhé místo, hosté naopak po páté prohře v řadě klesli na sestupové příčky. (17:59:06)

90+4

90+2
    Útočnou akci Huddersfieldu podpořil obránce Kongolo. Neprosadil se však přes Valenciu a tak se bude jen kopat od brány United.

90+1
    Rozhodčí Attwell nastaví ještě tři minuty.

90
    Centr Antonia Valencii dolétl jen do rukavic Jonase Lössla.

88
    Míč se dostal od Rashforda přes Martiala až k Sánchezovi. Ten byl v dobré střelecké pozici, ale ideální moment pro zakončení prováhal a Mooy ho následně vytlačil až mimo šestnáctku.

87
    Mooy se pokusil vysunout Depoitreho, který na balón nedosáhl. Míč sbírá David de Gea.

87
    Zápas se už spíše v pohodovém tempu dohrává, domácí nikam nepospíchají.

85
    V Manchesteru se spustil poměrně hustý liják. Domácím to v tuto chvíli ale asi nevadí.
    Alexis Sánchez vstřelil svůj první gól v dresu Manchesteru United.

83
    Vypadalo to, že Laurent Depoitre si vybíhal pro míč z ofsajdového postavení. Rozhodčí tuto situaci pustili, ale poté následovala nepřesná přihrávka hostujícího útočníka.

81
    Hadergjonaj přenesl hru na levé křídlo, kde byl Tom Ince. Ten si však s balónem naběhl jen do obránce Smallinga.

80
    Držení míče – 77 % : 23 %

79
    Spolupráce Valencii s Rashforcem skončila centrem prvně jmenovaného. Ten našel jen hlavu obránce Terriers.

78
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Anthony Martial.

76
    Pogba a Rashford si vyměnili míč a druhý jmenovaný mohl odcentrovat. Obrana hostí však byla připravena.

75
    Red Devils drží míč na svých kopačkách. Hosté asi nemají síly na to, aby předvedli nějakou výraznější ofenzivní aktivitu.

73
    Domácí po trápení, které si s obranou soupeře užili v prvním poločase, už pevně drží otěže utkání a míří za třemi body.