Mattersburg – Sturm Graz 1:0 (kon.) | Salzburg – Admira 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
Linz – St. Pölten 2:1 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:1 (1:1)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 03.02.2018, 18:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 21. kolo

Lukas Grozurek sice ještě před přestávkou dokázal výstavním volejem po přetaženém centru odpovědět na úvodní gól Munase Dabbura, který otevřel skóre sedm minut před koncem prvního poločasu, a dlouho to vypadalo, že Admira získá cenný bod, jenže v závěru nastavení zápasu vystřelil Salzburgu tři body André Ramalho, který v dresu Red Bullu odehrál jubilejní 100. utkání a slavil ho vítěznou brankou. Výsledek dnešního drama. FC Salzburg 2 FC Admira 1. (20:37:28)

90+5
    90+5. André RAMALHO - 2:1

90+5
    Salzburg právě vstřelil branku!
    ANDRÉ RAMALHO si naběhl v pokutovém území na krásný centr ze standardní situace a výstavní hlavičkou zamířil do levého horního rohu brány! Hned vzápětí zazněl hvizd a André Ramalho oslavil svůj jubilejní 100. zápas v dresu Salzburgu vítězným gólem, který navíc padl až v samotném závěru utkání. Příběh jako hrom!

90+3
    Hráči obou týmů při každém přerušení končí v předklonu a je vidět, že už toho mají plné zuby v závěru.

90+1
    Nad rámec utkání byly nastaveny 3 minuty.

90
    Lukas Grozurek se pustil do strkanice s jedním z hráčů Salzburgu. Emoce domácích hráčů začínají plápolat.

87
    Valon Beriša se ocitl ve slibné šanci, jenže jeho střela z hranice šestnáctky minula bránu Admiry.

86
    Salzburg rozehrál na pravé straně v blízkosti šestnáctky standardní situaci, následný centr ale zamířil vedle vzdálenější levé tyče, aniž by ho někdo dokázal usměrnit na bránu.

85
    Diadie Samassékou se na hranici šestnáctky pohotově opřel do míče, jeho rána bez přípravy ale po zemi zamířila vedle vzdálenější pravé tyče. Domácí začínají být nervózní.

84
    Salzburg rozehrál na levé straně rohový kop, následný centr byl ale stejně jako všechny předchozí odvrácen.

83
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Patrick Farkas, přichází Hannes Wolf.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát 10 minut a Admira stále brání nerozhodný výsledek. Dokáže na cenný bod dosáhnout?

77
    Do šestnáctky Admiry přilétl z pravé strany velmi nebezpečný centr, který přelétl hlavu brankáře Andrease Leitnera a málem se snesl do brány, nakonec ale vzdálenější levou tyč těsně minul!

75
    Střídající Reinhold Yabo na pravé straně šestnáctky vybojoval po sraženém centru rohový kop a po následném centru na přední tyči upadl Valon Beriša, jenže opět nezaviněně.

74
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Amadou Haidara, přichází Reinhold Yabo.

73
    Munas Dabbur předvedl na levé straně pokutového území několik přešlapovaček a po navedení míče na pravačku napřáhl k přízemní střele, která zamířila pouze doprostřed brány. Andreas Leitner si připsal snadný zákrok.

72
    Martin Jakolis viděl hodně přísnou žlutou kartu poté, co do něj sám v běhu narazil Patrick Farkas a u levé postranní čáry se poté zřítil na trávník.

71
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Patrick Schmidt, přichází Florian Fischerauer.

Tomáš Reiner

Branky: 37. Dabbur, 90+5. Ramalho – 41. Grozurek

Karty:   61. Dabbur (SLZ) – 72. Jakolis (TRK)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 12:1. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:16.
    FC Red Bull Salzburg: Walke – Lainer, Ramalho, Ćaleta-Car, Farkas (83. H. Wolf) – Haidara (74. Yabo), Samassékou, Valon Beriša – Schlager – Dabbur, Hwang Hee-chan (67. Gulbrandsen).
    Náhradníci: Stankovic – Onguéné, Yabo, H. Wolf, Minamino, Gulbrandsen, Daka.

FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Bagnack (7. Maier), Strauss, P. Posch – Petlach, Lackner – Jakolis, Kalajdzic, Grozurek – Schmidt (71. Fischerauer).
    Náhradníci: Kuttin – Maier, Fischerauer, Aiwu, Hausjell, Kadlec.

Rozhodčí: Julian Weinberger. Asistenti: Maximilian Kolbitsch, Patrick Orlet. Čtvrtý rozhodčí: Felix Ouschan