Lille – PSG 0:3 (kon.) | Amiens – Saint-Étienne 0:2 (kon.) | Montpellier – Angers 2:1 (kon.)
Nice – Toulouse 0:1 (kon.) | Štrasburk – Bordeaux 0:2 (kon.)
Amiens SC
0:2 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 03.02.2018, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Je dobojováno! Ve druhé půli byla k vidění výrazně zajímavější podívaná, hosté sice pokračovali ve stylu hry z první části zápasu, ale tentokrát již efektivněji a v 62.minutě se zaslouženě ujali vedení. Po inkasované brance naopak ožilo Amiens, které si postupem času získávalo stále více potřebného prostoru a začalo být v jistých chvílích celkem nebezpečné. Pak ale přišla druhá branka AS Saint-Étienne a bylo prakticky hotovo. Hráči ASSE si dnes tříbodovou odměnu zcela jistě zaslouží, měli na vrch a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí úvodní branku. Pro domácí je dle mého názoru velká škoda, že nehráli po celé utkání stejně jako zhruba mezi pětašedesátou a osmdesátou minutou. (21:57:53)

90+3

90+3
    Další nepovedený nákop z kopaček domácích borců. Ruffier taktickým zpracováním nohou získává co nejvíce času pro své spoluhráče.

90+2
    Daleký centr Monconduita zkušeně likviduje ze vzduchu vyběhnutý brankář Ruffier.

90+1
    Aktuálně čas pro Amiens velmi rychle utíká, soupeř navíc drží převážnou většinu času balón na svých kopačkách.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Bamba má na svědomí velice nepříjemnou kombinaci hostí uvnitř soupeřovy šestnáctky, tu nakonec zakončil z hranice velkého vápna dobíhající Selnaes přímo do brankářovy náruče.

88
    Zelení se navíc dokáží vyvarovat jakýchkoliv herních chyb, a tak svého soupeře v momentální fázi do ničeho nepouští.

87
    Amiens se stále ještě snaží nevzdávat, ale nyní je svým soupeřem hluboce zatlačeno.
    85. Rémy CABELLA - 0:2

85
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    O vítězi dnešního zápasu je pravděpodobně rozhodnuto! Celou akci rozjel na pravém křídle Mathieu Debuchy, jenž skvělým lobem posunul do pokutového území Pajota, který kolmicí před bránu vybídl RÉMYHO CABELLU k uklizení balónu do odkryté sítě.

84
    Zelení takticky drží míč co nejdále od vlastní brány.

83
    Nepříjemný střet El Hajjama a Dioussého. Sudí nařídil volný kop pro ASSE, který provede těsně za hranicí velkého vápna gólman Ruffier.

82
    Bamba zkoušel přízemním centrem z pravé strany najít své spoluhráče v předbrankovém prostoru, ovšem nalezl pouze Gurtnerovu náruč.

81
    Do konce utkání již zbývá méně než deset minut. Zatím to vypadá v podání hostí na takticky a defenzivně sehraný závěr.

81
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Assane Dioussé.

80
    Nepovedený odkop hostí míří daleko za půlící čáru až k brankáři Gurtnerovi, ten bez váhání vybízí své spoluhráče k opětovnému útoku.

78
    Nebezpečná přihrávka do běhu na Konatého! Zkušené obranné duo Subotić – Perrin však dokázalo včas a efektivně zasáhnout.

77
    Tak přece jen ne. Domácí se pravděpodobně nechtějí smířit s nepříznivým skórem utkání a po inkasované brance jsou výrazně aktivnější.