Burnley – Manchester City 1:1 (kon.) | Bournemouth – Stoke 2:1 (kon.) | Brighton – West Ham 3:1 (kon.)
Leicester – Swansea 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Huddersfield Town 2:0 (kon.) | West Brom – Southampton 2:3 (kon.)
Arsenal – Everton 5:1 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (0:1)
Stoke City
Sobota 03.02.2018, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 26. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek sobotního dne. (17:57:38)

Žluté karty: 2 – 3.

Je dobojováno! Utkání šestadvacátého kola anglické Premier League mezi Bournemouthem a Stoke City začal lépe hostující tým, který zásluhou Shaqiriho od páté minuty vedl, nicméně po změně stran o svůj náskok přišel a nakonec nebere ze zápasu ani bod. V sedmdesáté minutě Bournemouth vyrovnal díky Kingovi a o devět minut později o jeho tříbodové výhře rozhodl Mousset. Domácí tým tedy boduje pošesté v řadě a posunul se už na deváté místo. Oproti tomu Hrnčíři po výhře a remíze nebodovali a spadli na sestupové osmnácté místo.

90+4

90+4
    Definitivní pojistku za vítězstvím Cherries mohl přidat Callum Wilson, který dostal přihrávku za obranu, ale ze souboje s brankářem Butlandem odešel jako poražený.

90+3
    Wilson s Cookem se sešli u praporku a po rohovém kopu se snažili našetřit několik cenných sekund. To se jim úplně nepovedlo a z podobného místa vhazuje Mortiz Bauer.

90+2
    Za velkého aplausu zaplněných ochozů odchází z hrací plochy Jordon Ibe, kterého na poslední dvě minutky nahrazuje Marc Pugh.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány další čtyři minuty nastavení. Nějaký ten čas na vyrovnání tak Stoke ještě má.

90
    Ani teď se City k ničemu nedostanou, arbitři si totiž všimli hry rukou, které se mezi střídačkami provinil Xherdan Shaqiri.

89
    Žádný závěrečný nápor Stoke se zatím nekoná. Po nedovoleném zákroku Shawcrosse na Mousseta naopak budou hrát domácí fotbalisté.

87
    Užuž to vypadalo, že se domácí budou řítit do nebezpečného protiútoku. Nic takového se však nestalo kvůli faulu Wilsona na Kurtu Zoumu, jenž si musel hodně oddechnout.

86
    Cookem faulovaný Allen získal pro hosty standardní situaci, o jejíž rozehrávku se postaral Shaqiri, nicméně sudí viděli útočný faul na Francise.

85
    Po dlouhé době se Hrnčíři usadili na útočné polovině. Pieters roztáhl hru doleva, odkud nepřiletěl žádný nebezpečný centr před Begovićovu bránu.

83
    Stoke necelých deset minut před koncem dvakrát střídá. Za Petera Crouche a Erica Choupo-Motinga přichází Mame Diouf a Saido Berahino.

82
    Kurt Zouma byl opět ve správný čas na tom nejpotřebnějším místě a odehrál další centr mimo nejnebezpečnější prostor v pokutovém území.

81
    Lewis Cook zleva odcentroval jen na hlavu Zoumy a hosté se alespoň na pár sekund mohou dostat z nejhoršího.

80
    Hrnčíři po rozehrávce přišli o míč a teď musí odolávat dalšímu tlaku Bournemouthu, který je rázem deset minut od dalšího vítězství.
    79. Lys MOUSSET - 2:1