Club Brugge – Gent 1:1 (kon.) | Standard – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Eupen 4:1 (kon.)
Sint-Truiden VV
4:1 (2:1)
KAS Eupen
Neděle 03.02.2019, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 24. kolo

Domácí celek v tomto zápase sice inkasoval jako první, ale pak čtyři brankami dokázal skvěle zápas otočit. Body tak získává Sint-Truiden zejména díky dobře odehranému druhému poločasu. (21:55:11)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 4:9.

90+3

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane.
    90+2. Alexis De Sart - 4:1

90+2
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Domácí celek v samotném závěru utkání navyšuje své vedení, krásnou ránou, která se od tyče odrazila do brány, se prosazuje ALEXIS DE SART.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Alessio Castro-Montes centroval před branku, Samuel Essende hlavičkoval nad.

90
    Dostáváme se do poslední minuty v zápase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec základních devadesáti.

89
    Sledujeme závěr zápasu a domácí celek míří za výhrou a za ziskem bodů v zápase.

88
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Mamadou Sylla.

85
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Mégan Laurent, přichází Samuel Essende.

84
    Samuel Asamoah se protlačil do zakončení, jeho rána končí mimo branku.

82
    Hostující celek už otevřel hru, všechny zbylé síly vkládá do útoku. Snaží se něco vymyslet před domácí brankou.
    80. Yohan BOLI - 3:1

80
    Domácí celek z ničeho nic navyšuje své vedení. Balon dostal Elton Acolatse. Centroval před branku, kde byl zcela volný YOHAN BOLI. Ten uklidil míč do sítě. Domácí vedou o dvě branky.

77
    Hendrik Van Crombrugge bleskově rozehrává od své branky, spoluhráči dostávají hru na útočnou polovinu.

77
    Žlutou kartu dostává Rémi Mulumba (KAS Eupen).

75
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky sice bavit, ale na šance je toto utkání slabší.