Excelsior – Feyenoord 2:1 (kon.) | Eindhoven – Sittard 5:0 (kon.) | Zwolle – Utrecht 4:3 (kon.)
Den Haag – Heracles 2:0 (kon.)
PEC Zwolle
4:3 (1:1)
FC Utrecht
Neděle 03.02.2019, 14:30 • MAC³PARK stadion, Zwolle • Nizozemská Eredivisie • 20. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:06:51)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:9.

Je dobojováno! Utrecht se po změně stran vrátil do vedení, když v 59. minutě skóroval Letschert. S hosty to vypadalo velmi dobře a nějakou domu na tom nic nezměnilo ani vyloučení Emanuelsona, po kterém zvýšil na 3:1 Bahebeck. Zwolle mělo na vyrovnání s nastavením jen dvacet minut, ale nakonec dokázalo skóre kompletně otočit. Lam snížil, van Duinen ze sporné penalty vyrovnal na 3:3 a ve třetí nastavené minutě rozhodl.

90+5

90+5
    Klaiberův dlouhý nákop spadl do pokutového území, ovšem domácí fotbalisté z něj své soupeře rychle vyhnali.
    90+3. Mike van Duinen - 4:3

90+3
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Obrat je dokonán a vyloučený Emanuelson si v šatně musí hodně drbat hlavu. Domácím hrdinou se stává výborně hrající MIKE VAN DUINEN, jenž dostal od Namliho pas za obranu. Klaiber ho nestíhal, Letschert k němu přišel pozdě a vybíhající brankář Jensen čtvrtému gólu ve své síti rovněž nezabránil.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu je přidáno dalších pět minut.
    90. Mike van Duinen - 3:3

90
    Těsně před začátkem nastavení je vyrovnáno na 3:3! Míč si na penaltový bod postavil MIKE VAN DUINEN a s přehledem ho napálil doprostřed branky.

90
    Za protesty dostal žlutou kartu Timo Letschert.

89
    Hlavní sudí nejprve nařídil přímý kop, ale jeho kolega u videa upravil výrok na pokutový kop!

88
    Nicolas Gavory těsně vedle pokutového území zajel do Ehizibueho a vyfasoval žlutou kartu.

87
    Po Namliho centru se míč vrátil do autu. Druhou šanci už domácí nedostanou, nařízen je odkop od Jensenovy brány.

86
    Z rychlého výpadu van Duinena po levém křídle resultuje rohový kop pro Zwolle.

85
    Hra začíná být hodně kouskovaná, což přidává na nervozitě. Ta panuje i na obou střídačkách.

83
    Na hrací ploše zůstává ležet Letschert, do kterého po odehrání centrovaného míče narazil van Duiden.

81
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Vito van Crooij, přichází Stanley Elbers.
    80. Thomas LAM - 2:3

Michal Břuchanský

Branky: 25. V. van Crooij, 80. Lam, 90. van Duinen, 90+3. van Duinen – 7. Simon Gustafson, 59. Letschert, 75. Bahebeck

Karty:   30. Lam (ZWO), 37. Namli (ZWO), 53. Paal (ZWO) – 51. Bazoer (UTR), 61. Bahebeck (UTR), 88. Gavory (UTR), 90. Letschert (UTR)   71. Emanuelson (UTR)

PEC Zwolle: van der Hart – Ehizibue, van Polen (C), Lam, Paal – Bouy (72. Flemming), Clement, Namli – V. van Crooij (81. Elbers), Thy, van Duinen.
    Náhradníci: Boer, Bouzanis – Dekker, Elbers, Flemming, Genreau, Hamer, Lachman, Leemans, Nakajama, S. van den Berg.

FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert, W. Janssen (C), Gavory – Bazoer, van Overeem, Emanuelson – van de Streek, Simon Gustafson, Bahebeck (76. van der Maarel).
    Náhradníci: Paes – Bergström, Boussaid, Görtler, Guwara, Kerk, Kramer, van der Maarel, Venema.

Rozhodčí: Kuipers – van Roekel, Zeinstra