Spal – Turín 0:0 (kon.) | Janov – Sassuolo 1:1 (kon.) | Udinese – Fiorentina 1:1 (kon.)
Inter – Bologna 0:1 (kon.) | AS Řím – AC Milán 1:1 (kon.)
Udinese Calcio
1:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Neděle 03.02.2019, 15:00 • Dacia Arena (Udine) • Italská Serie A • 22. kolo

S přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím. Těším se na Vás při sledování jednoho z dalších online přenosů. Na počtenou! (16:58:14)

Utkání nám skončilo. V rámci 22. kola italské Serie A fotbalisté Udine remizovali s Fiorentinou 1:1. První branku zápasu dal v 56. minutě Jens Stryger Larsen. Na jeho trefu odpověděl o 9 minut později Edimilson Fernandes. Skóre se pak už nepohnulo.

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:14.

90+3

90+3
    Fofana se řítil dopředu. Snažil se uvolnit rozběhnutého spoluhráče, ale hosté se stačili vrátit a nebezpečí zažehnali.

90+2
    Nuytinck nakopl míč vpřed. Našel hlavu Troosta-Ekonga, který se však nezorientoval úplně ideálně a rychle se musí vracet.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Fiorentina obléhá území okolo pokutového území Udine. Zdá se, že hosté mají dnes větší chuť vyhrát.

88
    Přízemní rohový kop hostů doputoval pouze na přední tyč. Fofana si s defenzívou poradil dobře.

87
    Jelikož se Fiorentina dopustila faulu, tak výkop měl na starosti brankář Musso. Ten je ve druhém poločase v daleko větší permanenci, než brankář Lafont na druhé straně.

86
    Nuytinck dokázal přečíst centr Fernandese a byl pozorný. Hra se ovšem rychle přesunula na opačnou stranu.

84
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Kevin Lasagna.

84
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Federico Ceccherini.

83
    Muriel posadil míč na hlavu Chiesy, který zakončoval rybičkou. Jen lehce dloubl do míče, ale horní tyč přestřelil.

82
    Pezzella trochu zaspal a za jeho zády se dostal k míči Pussetto. Bylo vidět, že míč tlačí k zemi. Branku ale netrefil.

81
    Chiesa je v posledních minutách velmi aktivní. Tentokrát jeho přízemní centr tolik přesný nebyl.