Sydney FC
2:0 (1:0)
Melbourne City FC
Neděle 03.02.2019, 07:00Australská A-League • 17. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:0. Hosté mohli ve druhém poločase zápas zdramatizovat, ale McGee neproměnil pokutový kop, domácí gólman Redmayne se stal hrdinou okamžiku i zápasu, neboť neinkasoval. (09:03:18)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 15:13.

90+5

90+5
    Domácí brankář má na svém kontě ještě jeden zákrok.

90+4
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+3
    Hosté kombinují na polovině hrací plochy, Jamieson to zkoušel individuálně, ale do zakončení se nedostal.

90+2
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Ninkovic, přichází Devlin.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    McGee, který neproměnil pokutový kop, se pokouší dál něco vymyslet na útočné polovině. Zatím ale marně.
    86. Adam Le Fondre - 2:0

86
    Sydney právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že už je hotovo, domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné individuální akci se do zakončení dostal ADAM LE FONDRE. Poslal míč odrazem od brankáře k první tyčce.

85
    Melbourne City kombinuje na útočné polovině.

83
    Hostující celek se pokouší vyrovnat, ale obrana Sydney hraje velmi obětavě a defenzivně.

80
    Žlutou kartu dostává Baccus (Melbourne City FC).
    80. Penalta

80
    McGree (Sydney FC) neproměňuje pokutový kop. Velkou šanci na vyrovnání měl McGree. Brankář vystihl směr, takže balon dokázal vyrazit.

80
    Ninkovic držel v pokutovém území soupeře za dres, a tak nařídil sudí pokutový kop.

77
    Brilante rozehrával volný kop. Center se snesl před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nezakončil.