Chorvatsko – Wales | 2:1 (kon.) | | | Island – Albánie | 1:0 (kon.) | | | Estonsko – Sev. Irsko | 1:2 (kon.) |
Ázerbájdžán – Maďarsko | 1:3 (kon.) | | | Moldavsko – Andorra | 1:0 (kon.) | | | Rusko – San Marino | 9:0 (kon.) |
Arménie – Lichtenštejnsko | 3:0 (kon.) | | | Finsko – Bosna | 2:0 (kon.) | | | Bělorusko – Německo | 0:2 (kon.) |
Turecko – Francie | 2:0 (kon.) | | | Belgie – Kazachstán | 3:0 (kon.) | | | Skotsko – Kypr | 2:1 (kon.) |
Řecko – Itálie | 0:3 (kon.) |
Argentina – Nikaragua | 5:1 (kon.) |
Německo – Čína | 1:0 (kon.) | | | Španělsko – Jihoafr. republika | 3:1 (kon.) | | | Norsko – Nigérie | 3:0 (kon.) |
Bělorusko – Gibraltar | 10:0 (kon.) |
USA – Ekvádor | 1:2 (kon.) | | | Jižní Korea – Senegal | 3:3 (3:2 po pen.) |
Písek – Olympia Radotín | 1:4 (kon.) | | | Převýšov – Králův Dvůr | 4:2 (kon.) | | | Dobrovice – Benešov | 1:1 (4:3 po pen.) |
Vyšehrad – Litoměřicko | 7:1 (kon.) | | | Živanice – Ústí n/O | 2:1 (kon.) | | | Brozany – Vltavín | 0:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Kroměříž | 2:5 (kon.) | | | Rýmařov – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Zlínsko | 2:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Vyškov | 2:0 (kon.) | | | Hulín – Hodonín | 2:3 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Petřkovice | 0:5 (kon.) |
Uničov – Líšeň | 2:2 (kon.) | | | Vrchovina – D. Benešov | 0:0 (kon.) |
Toronto – Kansas City | 2:2 (kon.) | | | San Jose – Dallas | 2:2 (kon.) |
konec
TJ Sokol Živanice
2:1
(0:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
89
|
Michal Buriánek se provinil nedovoleným zákrokem a dává hostům možnost ohrozit domácí klec ze standartky.
|
|
74
|
Zbytečná žlutá karta pro Radka Gorola, který se provinil nedovoleným zákrokem.
|
|
52
|
Vojtěch Habrman dostává za nedovolený zákrok na domácího hráče žlutou kartu.
|
|
44
|
První žlutou kartu v utkání si připisuje Martin Staněk, jenž se blýskl hrou proti pravidlům.
|
Branky:
68. Petrus (pen.), 87. Petrus – 69. Habrman
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 44. Staněk (ZIV), 74. Gorol (ZIV), 89. Buriánek (ZIV) – 52. Habrman (UNO)
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Živanice:
Volšík – Buriánek, Gorol (C), Hundák, Košťál, Nikodém, Petrus, Polák, Ptáček, Staněk, Štěpánek.
Náhradníci: Hrnčíř – Ferčák, Gašpar, Motyčka, Pánek D., Pánek F.
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Bartaloš – Falta, Habrman, Chleboun P., Krátký, Langer, Lněnička, Mayer, Pazdera, Skalický, Souček (C).
Náhradníci: Krátký – Chleboun J., Kopecký, Pinkava.
Trenér:
Náhradníci: Hrnčíř – Ferčák, Gašpar, Motyčka, Pánek D., Pánek F.
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Bartaloš – Falta, Habrman, Chleboun P., Krátký, Langer, Lněnička, Mayer, Pazdera, Skalický, Souček (C).
Náhradníci: Krátký – Chleboun J., Kopecký, Pinkava.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jan Štokman