Ml. Boleslav B – Hr. Králové B 3:0 (kon.) | Pardubice B – Č. Lípa 2:2 (kon.) | Zápy – Velvary 1:0 (kon.)
FK Pardubice B
2:2 (0:1)
FK Arsenal Česká Lípa
Neděle 24.09.2023, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Je tu konec dnešního atraktivního utkání, domácí Pardubice B a jejich soupeř FK Arsenal Česká Lípa si z něj odnášejí každý po bodu za remízu 2:2. První poločas patřil hostům, kterým se snaha vyplatila a ve 34. minutě šli do vedení zásluhou BREJCHY. V druhé půli se hra začala vyrovnávat a přišlo i vyrovnání, co se týče branek, když se v 54. minutě prosadil po přímém kopu KURKA. Vyrovnaný stav trval pouhé dvě minuty, jelikož se z následného útoku radovali opět hosté, a to konkrétně VÍT. Na konečných 2:2 srovnal v 61. minutě SYCHRA.

To je ode mě po dnešek vše, děkuji za pozornost. (12:30:28)

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Tecl).

90+2
    Na závěr jsme viděli standardku domácích, té se hosté ubránili. Z následného protiútoku Česká Lípa vytěžila faul a bude zahrávat rovněž standardní situaci.

90+1
    Ve vápně končí útočník hostí po kontaktu s brankářem na zemi. Hosté by si přáli penaltu, sudího to však nechává chladným.

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    České Lípě se ale standardka vůbec nepovedla a po přetaženém centru končí míč v zámezí. Od své branky bude odkopávat Šimůnek.

88
    Ted to budou pro změnu hosté, kteří budou zahrávat standardku z dobré pozice.

86
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Filip, Šimon).

86
    Pardubice budou mít možnost skórovat po standardní situaci.

84
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Sychra, přichází Brychnáč.

Střídání v týmu FK Arsenal Česká Lípa:
    ze hřiště odchází Kazda, přichází Pajkrt.

83
    Proti střele z levé strany musel vytáhnou důležitý zákrok brankář Král.

81
    S razancí to při hlavičkovém souboji přehnal hráč Pardubic a je mu po zásluze pískán útočný faul.

79
    Arsenal vybojoval rohový kop.

77
    Hosté zazmatkovali při vlastní rozehrávce, hra bude pokračovat autovým vhazováním Pardubic.

76
    ze hřiště odchází Brdička, přichází Sedláček.

75
    Centr, který do vápna domácích vyslal Matěj Šimon, odkopává pardubický hráč do autu.