Žižkov – Sparta B 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Vyškov 1:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (0:1)
1. SK Prostějov
Neděle 01.10.2023, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Vysočina se po výhře 2:1 posunula na 7. místo, když má na svém kontě 17 bodů. Prostějov zůstává předposlední se ziskem 9 bodů. Vysočina v dalším kole cestuje do Varnsdorfu, Prostějov přivítá Líšeň. (18:58:36)

11. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Domácím se podařilo ve druhém poločase vývoj duelu otočit. V 53. minutě srovnal stav Justin Araujo-Wilson a v 66. minutě po pěkném slalomu Matúš Lacko. Hosté se poté už k ohrožení branky nedostali, a tak tři body zůstávají na Vysočině.

90+4

90+4
    Prostějov už moc času na vyrovnání nemá, na levé straně sice bude vhazovat, ale v úctivé vzdálenosti od branky Mastného.

90+3
    Vysočina svého soupeře k míči nepuští a sama se snaží naopak ohrozit gólmana Vejmolu.

90+2
    Radek Křivánek přenechal u vápna míč pro Amadin Marvis Ogiomadeho, ale domácí z toho více nevytěžili.

90+1
    Radek Křivánek posílal z pravé strany centr do vápna, kde si míč našel Justin Araujo-Wilson, ale poslal jej nad bránu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Domácí se dostali k míči na své útočné polovině.

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Matúš Lacko, přichází Milan Piško.

88
    Před dobíhajícím Petrem Jaroněm pokryl míč Ondřej Mastný.

86
    V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Matúš Lacko a bude muset být ošetřen.

86
    Z levé strany posílal centr do vápna Amadin Marvis Ogiomade, našel Justin Araujo-Wilsona, který ale na míč nedosáhl.

85
    Nový muž na hrací ploše se provinil faulem, u míče tak budou domácí.

84
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Samuel Šimek, přichází David Moučka.

83
    Amadin Marvis Ogiomade posílal z levé strany centr do vápna, kde moc nechybělo, aby Justin Araujo-Wilson vstřelil svůj druhý gól.