Remeš – Lyon 2:0 (kon.) | Le Havre – Lille 0:2 (kon.) | Nice – Brest 0:0 (kon.)
Toulouse – Méty 3:0 (kon.) | Lorient – Montpellier 0:3 (kon.) | Rennes – Nantes 3:1 (kon.)
Toulouse FC
3:0 (2:0)
FC Méty
Neděle 01.10.2023, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Toulouse naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas, bylo jednoznačně aktivnější, tlačilo se do zakončení. Méty si výraznější šanci nedokázali vypracovat. Body zůstávají doma. (17:02:57)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:7.

90+6

90+6
    Nyní už začala poslední minuta hry. Zápas se blíží ke svému konci.

90+5
    Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.

90+3
    Méty rozehrávají od svého brankáře, Alexandr Úkíddžá přenechal míč spoluhráčům, kteří rychle otáčejí směr hry.

90+2
    Stijn Spierings zkoušel poslat míč před branku, ale přihrávka byla zblokovaná obranou.

90+1
    Delší dobu nyní čekáme na výraznější šanci na jedné či druhé straně. Mnoho fotbalové krásy nám fotbalisté nenabízejí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Gabriel Suazo je ošetřovaný mimo hrací plochu. Uvidíme, zda bude v zápase pokračovat.

87
    Méty se dožadovaly pokutového kopu, ale sudí po rychlé konzultaci s VAR nechává hru pokračovat. Následný rohový kop hosté rozehráli dobře, a pak zakončení vytáhl Guillaume Restes.

86
    Hostující celek se pokouší ještě zdramatizovat zápas, ale pokus o zakončení nebyl povedený.

85
    Méty mají možnost rohového kopu, centr se snesl před branku, ale domácí obrana si poradila. Kevin Van Den Kerkhof vhazuje.
    83. Frank MAGRI - 3:0

83
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Domácí fotbalisté navyšují své vedení, krásnou střelou do horní části branky se prosazuje FRANK MAGRI. Dobrou práci odvedl přihrávající Mamady Bangré.

82
    Takticky hrají domácí fotbalisté velmi dobře, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.

81
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází César Gelabert, přichází Denis Genreau.

80
    Hosté vybojovali míč na polovině hrací plochy, následnou ránu kryje celkem snadno brankář Guillaume Restes.