Nizozemsko - Japonsko 3:2 (kon.) | JAR - Nový Zéland 1:4 (kon.)
Belgie - Čína 0:0 (kon.) | Velká Británie - Jižní Korea 5:3 (kon.)
Argentina - USA 0:1 (kon.) | Německo - Austrálie 1:3 (kon.)
Nizozemsko - Japonsko

3:2

(2:0)

Úterý 31.07.2012, 09:30 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Máme tu konec. Nizozemský tým poraží své japonské sokyně a připisuje si další tři body do tabulky. Já se s vámi těším napočtenou v 11:45, kdy zde v Riverbank Aréně začíná zápas mezi Jihoafrickou republikou a Novým Zélandem. (10:53:49)

70:00

69:35
    Stále se hraje na obranné půli Japonska.

69:01
    Posledních šedesát sekund zápasu. Míč mají Nizozemky pod kontrolou.

68:20
    Hráčky v bílých dresech však již zase běží s míčem daleko od své branky.

67:50
    Japonky rozehrávají ve středu hřiště.

67:01
    Tři minuty do konce zápasu. Japonky jsou nyní málo aktivní. Vypadá to, že si Nizozemky své vedení uhájí.

65:50
    Jedna z nizozemských hráček již zvedela ruce nad hlavu. Weltenová totiž trefila tyčku!

64:43
    Oba týmy nyní hodně střídají. Míč ve středu hřiště.

64:05
    Ani Nizozemkám se nepovedlo založit útok.

63:10
    Japonky špatně rozehrály. U míče jsou znovu soupeřky.

61:30
    Míč se nyní dostal před Asanoovou. Ženstvo v bílých dresech se snaží navýšit jednobrankové vedení a dostat se tak více do klidu.

60:10
    A máme tu závěrečných deset minut. Nizozemský tým stále drží hubený náskok a nyní má také více ze hry. Japonky vypadají unaveně.

59:50
    Hra se uklidnila. Míč je ve středu hřiště.

58:20
    Další nebezpečný útok Nizozemek a opět u toho byla van den Heuová. Japonky střelu včas zastavily.

56:59
    Jedna z nizozemských hráče z ostrého úhlu těsně minila odkrytou branku soupeře.

55:52
    Nizozemské družstvo se snaží bránit energickým Japonkám. Zatím se to daří a nyní se dokonce dostala van den Heuová před Asanoovou.

54:30
    A najednou je hra zajímavější. Japonkám chybí již jen jediná branka k vyrovnání.