Dvouhra - čtvrtfinále (muži) (kon.)
Dvouhra - čtvrtfinále (ženy)

Úterý 31.07.2012, 11:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Čtvrtfinále je u konce, známe tedy všechny postupující do semifinále, které začne dnes od 17:00.

Tianwei Feng (SIN) - Ning Ding (CHI)
    Kasumi Išikawová (JAP) - Xiaoxia Li (CHI)

(14:48:08)

14:42
    Xiaoxia Li (CHI) sedmi body v řadě otočila vývoj setu a zvítězila v něm 11:7 a celkově svou soupeřku rozdrtila 4:0 na sety!

Číňanka úspěšnou smečí snížila na 6:7 z jejího pohledu.

Jiao Li (NED) kontroluje vedení 7:4 ve čtvrtém setu.

V úvodu čtvrtého setu vede 3:1 Jiao Li, která reprezentuje Nizozemsko.

V utkání se mnohem lépe daří Číňance Xiaoxie Li. Ta vyhrála hned tři sety - 11:5, 11:9, 11:9 a nyní už může ve čtvrté sadě rozhodnout o postupu.

Tři postupující už známe, zbývá od 14 hodin dohrát poslední čtvrtfinále mezi Jiao Li (NED) a Xiaoxia Li (CHI).

13:40
    Ding (CHI) nedala své soupeřce šanci ani ve čtvrté sadě, kterou ovládla v poměru 11:4 a celkově vyhrála zápas 4:0 na sety. Může se tak těšit na semifinále od 17:00.

13:32
    Číňanka Ding si vede suverénně. Třetí sadu ovládla 11:6, celkově vede 3:0 na sety. Ve čtvrté sadě tak už může rozhodnout o svém postupu do dalšího kola.

13:26
    Ding (CHI) vyhrála druhý set 11:6 a vede již 2:0.

Ve druhém setu se obě soupeřky přetahují o každý bod.

První set nakonec vyhrála Číňanka Ding v poměru 15:13.

Fukuharová (JAP) vede v prvním setu 7:4.

Za pár minut startuje třetí čtvrtfinále mezi Ning Ding z Číny a Ai Fukuharovou z Japonska.

12:51
    Kasumi Išikawová (JAP) vyhrála pátý set jednoznačně 11:4 celkově 4:1. Postupuje tak do odpoledního semifinále.

Išikawová (JAP) udržuje vedení, má náskok 6:3.

V pátém setu Japonka získala úvodní bod, vede 1:0.

12:45
    Japonská hráčka Išikawová je ve formě. Z 0:1 otočila na 3:1 na sety, ve čtvrté sadě vyhrála 11:8 a v následujícím setu může rozhodnout o svém celkovém vítězství.

12:40
    Išikawová (JAP) se v průběhu času zlepšuje a nyní vede 2:1 na sety. Ve čtvrté sadě je pak skóre srovnané 5:5.