Maďarsko - Černá hora 10:11 (kon.) | Chorvatsko - Španělsko 8:7 (kon.)
Austrálie - Kazachstán 7:4 (kon.) | Řecko - Itálie 7:7 (kon.)
Srbsko - Velká Británie 21:7 (kon.) | USA - Rumunsko 10:8 (kon.)

8:7

(2:1, 3:2, 2:4, 1:0)

Úterý 31.07.2012, 12:30 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

Tohle bylo panečku utkání. Španělé se dokázali před závěrečnou čtvrtinou dorovnat svému soupeři. 67 vteřin před koncem utkání však vystřelil Chorvatům vítězství Sandro Sukno (CRO) a nic na tom nezměnila ani situace, která nastala dvě vteřiny před koncem zápasu.

Perez Vargas (ESP) vypálil a jeho míč zřejmě nepřešel celým objemem brankovou čáru a nemohl být uznán gól. Španělům se to nelíbilo a odvolávali se na záznam, který byl puštěn na obrazovce - nic to však na výroku rozhodčích nezměnilo.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží z LOH. (13:43:58)

Utkání je ukončeno! Branka neplatí a Chorvaté se tak mohou radovat z vítězství ve velice dramatickém utkání.

32
    Zmatek na stadionu dvě vteřiny před koncem! Španělé se dožadovali branky, ale míč nepřešel celým objemem brankovou čáru! Pereze Vargas (ESP) se tak nestane šťastným střelcem.

Hlavní kouč Španělska ještě ukazuje rozhodčímu záznam z kostky, podle kterého byl míč za brankovou čárou! Rozhodčí a trenér Rafael Aguilar Morillo nyní spolu vedou bouřlivou debatu.

32
    Chorvaté pouze drželi třicet sekund míč a šanci tak mají Španělé.

32
    Molina Rios (ESP) minul a míč tak mají Chorvaté.

32
    Plyne poslední minuta utkání u míče Španělé.

31
    Minutu a sedm vteřin před koncem dostal Sandro Sukno (CRO) výhodu trestného hodu, kterou proměnil a posílá svůj tým do vedení. (8:7)

31
    Andro Buslje (CRO) je vyloučen, ale Španělům se tlak nepodařilo využít.

30
    Do konce utkání již mnoho času nezbývá a každá branka již může být tou rozhodující - míč mají Španělé.

29
    Lopez Pinedo (ESP) předvádí další neuvěřitelný zákrok. Míč vyrazil a ten se pomalu dostával za brankovou čáru. Brankář Španělů však předvedl rychlou reakci a zachytil ho.

29
    Chorvatský kouč Ratko Rudič (CRO) cítí šanci a proto si bere po vyloučení Espaneho Lifanty (ESP) oddechový čas.

29
    Uspěchaná akce Španělska - míč pro Chorvaty.

28
    V publiku to po střele Maro Jokovice (CRO) jenom zahučelo.

28
    Třetí čtvrtina je plná nepřesností. Po zbytečné ztrátě Chorvatů přichází stejná věc i na druhé straně.

27
    Málem se kombinace podařila. Perrone Rocha (ESP) se snažil napálit míč odrazem od vody, ale balón vyskočil až nad břevno.

27
    Španělská lavička zažádala o oddechový čas.

26
    Na obou stranách skončilo útočné snažení chybou.

25
    Chorvaté navíc hráli dvacet vteřin v početní výhodě, rychle si předávali míč a dostali se do zajímavé pozice, ze které pálil Sukno (CRO), ale skvělého španělského brankáře nepřekonal.

25
    U míče jsou opět dříve Chorvaté a mají tak výhodu prvního pokusu na ohrožení brány soupeře.