Libor Michálek do senátu | (kon.) |
Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Military jednotlivci - terénní jízda | (kon.) | | | Military družstva - parkur - FINÁLE | Německo (kon.) |
Military jednotlivci - parkur - kvalifikace | (kon.) | | | Military jednotlivci - parkur - FINÁLE | M. Jung (kon.) |
Do 69 kg - Finále B (muži) | Hyok Myong (kon.) | | | Do 63 kg - Finále B (ženy) | (kon.) |
Do 63 kg - Finále (ženy) | Majja Manezová (kon.) | | | Do 69 kg - Finále (muži) | Lin (kon.) |
Do 81 kg (muži) | Kim Jae-Bum (kon.) | | | Do 63 kg (ženy) | Zolnirová (kon.) |
C1 - semifinále (muži) | (kon.) | | | C1 - Finále (muži) | (kon.) |
Dvojskif (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka (muži) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy (muži) | (kon.) |
Osma (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
100 m volný způsob - rozplavby (muži) | Adrian (kon.) | | | 200 m motýlek - rozplavby (ženy) | Herseyová (kon.) |
200 m prsa - rozplavby (muži) | Gyurta (kon.) | | | 4x200 m v.zp. - rozplavby (muži) | USA (kon.) |
100 m volný způsob - semifinále (muži) | Magnussen (kon.) | | | 200 m volný způsob - Finále (ženy) | Schmittová (kon.) |
200 m motýlek - Finále (muži) | le Clos (kon.) | | | 200 m motýlek - semifinále (ženy) | Herseyová (kon.) |
200 m prsa - semifinále (muži) | Jamieson (kon.) | | | 200 m polohový závod - Finále (ženy) | Ye (kon.) |
4x200 m v.zp. - Finále (muži) | USA (kon.) |
Skeet (muži) | Vincent Hancock (USA) (kon.) |
Jednotlivci (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Dvouhra - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 81 kg (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg (muži) | (kon.) |
Do 64 kg (muži) | (kon.) |
Závody žen | (kon.) | | | Závody mužů | (kon.) |
10m věž synchron (ženy) | Chen / Wang (kon.) |
Víceboj družstva - Finále (ženy) | USA (kon.) |
Fleret, jednotlivci (muži) | (kon.) |
Nizozemsko - Japonsko | 3:2 (kon.) | | | JAR - Nový Zéland | 1:4 (kon.) |
Belgie - Čína | 0:0 (kon.) | | | Velká Británie - Jižní Korea | 5:3 (kon.) |
Argentina - USA | 0:1 (kon.) | | | Německo - Austrálie | 1:3 (kon.) |
Maďarsko - Černá hora | 10:11 (kon.) | | | Chorvatsko - Španělsko | 8:7 (kon.) |
Austrálie - Kazachstán | 7:4 (kon.) | | | Řecko - Itálie | 7:7 (kon.) |
Srbsko - Velká Británie | 21:7 (kon.) | | | USA - Rumunsko | 10:8 (kon.) |
konec
Military jednotlivci - parkur - FINÁLE
M. Jung
Pavel Buňat
Smutní naopak Švédsko. Nejprve mu totiž unikla bronzová medaile mezi družstvy, poté v jednotlivcích na poslední překážce dokonce zlatý kov.
Děkuji vám za pozornost ze všech tři disciplín military. (16:32:34)
1. Michael Jung (GER) 40,60
2. Sara Algotssonová (SWE) 43,30
3. Sandra Auffarthová (GER) 44,80
4. Andrew Nicholson (NZL) 49,00)
5. Mary Kingová (GBR) 50,10
6. Kristina Cooková (GBR) 51,00
7. Aoife Clarková (IRL) 52,50
8. Zara Phillipsová (GBR) 53,10
9. Karen O`Connorová (USA) 53,80
10. Jonathan Paget (NZL) 53,90
1. Andrew Nicholson (NZL) 49,00
2. Aoife Clarková (IRL) 52,50
3. Zara Phillipsová (GBR) 53,10
4. Karen O`Connorová (USA) 53,80
5. Jonathan Paget (NZL) 53,90