Nizozemsko - Japonsko 3:2 (kon.) | JAR - Nový Zéland 1:4 (kon.)
Belgie - Čína 0:0 (kon.) | Velká Británie - Jižní Korea 5:3 (kon.)
Argentina - USA 0:1 (kon.) | Německo - Austrálie 1:3 (kon.)

1:3

(1:1)

Úterý 31.07.2012, 22:15Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Zápas končí a Australanky si připisují vítězství nad Německem v poměru 3:1. O vítězství rozhodly Australanky ve druhém poločase. Jinak byl zápas hodně vyrovnaný a často vynikaly brankářky. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (23:42:48)

70:00
    Konec utkání.

69:00
    Začala poslední minuta utkání. Němky to ještě zkoušejí po pravé straně.

67:45
    Dvě a čtvrt minuty před koncem je stav takový, že míček opět mají Australanky a o vítězi je nejspíš rozhodnuto.

66:40
    Australanky drží míček a nedávají Němkám šanci na snížení a případné vyrovnání.

64:23
    Australanky šly do přečíslení, ale nedokázaly toho využít. Němky ještě mají šanci.

62:30
    Němky se dostaly blízko branky Austrálie, ale Kellerová nedokázala zakončit.

58:18
    Němky se nemohou dostat přes střední pásmo a Australanky pomalu začínají odpočítávat čas.

56:42
    Hra se uklidnila. Týmy střídají a Australanky si hlídají vedení. Němky mají naopak problém dostat se k brance soupeřek.

51:54
    Austrálie právě vstřelila branku!
    ... roh zahrála Nelsonová a přesně k tyči vystřelila FIONA BOYCEOVÁ!

51:17
    Austrálie má výhodu trestného rohu...

49:46
    Další Němka Müllerová-Wielandová měla šanci na vyrovnání. Míček končí na jedné z obránkyň.

48:24
    Hillmannová mohla vyrovnat, ale Australanky podržela brankářka Cronková.

45:58
    ... z trestného rohu se prosazuje pěknou střelou pod víko ANNA FLANAGANOVÁ!

45:07
    Trestný roh pro Austrálii...

44:30
    Munroová byla v dobré pozici pro střelu z pravé strany. Míček jí ale na poslední chvíli utekl.

42:36
    Krásnou kombinaci Němek nedokázala zakončit z dobré pozice Boyceová.

40:17
    Oba týmy nyní hodně prostřídaly. Žádná šance k vidění nebyla.

36:41
    ... střela Schulzové mířila k tyči, ale skvělým zákrokem podržela Německo brankářka Franková!