Libor Michálek do senátu | (kon.) |
Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Military jednotlivci - terénní jízda | (kon.) | | | Military družstva - parkur - FINÁLE | Německo (kon.) |
Military jednotlivci - parkur - kvalifikace | (kon.) | | | Military jednotlivci - parkur - FINÁLE | M. Jung (kon.) |
Do 69 kg - Finále B (muži) | Hyok Myong (kon.) | | | Do 63 kg - Finále B (ženy) | (kon.) |
Do 63 kg - Finále (ženy) | Majja Manezová (kon.) | | | Do 69 kg - Finále (muži) | Lin (kon.) |
Do 81 kg (muži) | Kim Jae-Bum (kon.) | | | Do 63 kg (ženy) | Zolnirová (kon.) |
C1 - semifinále (muži) | (kon.) | | | C1 - Finále (muži) | (kon.) |
Dvojskif (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka (muži) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy (muži) | (kon.) |
Osma (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
100 m volný způsob - rozplavby (muži) | Adrian (kon.) | | | 200 m motýlek - rozplavby (ženy) | Herseyová (kon.) |
200 m prsa - rozplavby (muži) | Gyurta (kon.) | | | 4x200 m v.zp. - rozplavby (muži) | USA (kon.) |
100 m volný způsob - semifinále (muži) | Magnussen (kon.) | | | 200 m volný způsob - Finále (ženy) | Schmittová (kon.) |
200 m motýlek - Finále (muži) | le Clos (kon.) | | | 200 m motýlek - semifinále (ženy) | Herseyová (kon.) |
200 m prsa - semifinále (muži) | Jamieson (kon.) | | | 200 m polohový závod - Finále (ženy) | Ye (kon.) |
4x200 m v.zp. - Finále (muži) | USA (kon.) |
Skeet (muži) | Vincent Hancock (USA) (kon.) |
Jednotlivci (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Dvouhra - semifinále (ženy) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 81 kg (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg (muži) | (kon.) |
Do 64 kg (muži) | (kon.) |
Závody žen | (kon.) | | | Závody mužů | (kon.) |
10m věž synchron (ženy) | Chen / Wang (kon.) |
Víceboj družstva - Finále (ženy) | USA (kon.) |
Fleret, jednotlivci (muži) | (kon.) |
Nizozemsko - Japonsko | 3:2 (kon.) | | | JAR - Nový Zéland | 1:4 (kon.) |
Belgie - Čína | 0:0 (kon.) | | | Velká Británie - Jižní Korea | 5:3 (kon.) |
Argentina - USA | 0:1 (kon.) | | | Německo - Austrálie | 1:3 (kon.) |
Maďarsko - Černá hora | 10:11 (kon.) | | | Chorvatsko - Španělsko | 8:7 (kon.) |
Austrálie - Kazachstán | 7:4 (kon.) | | | Řecko - Itálie | 7:7 (kon.) |
Srbsko - Velká Británie | 21:7 (kon.) | | | USA - Rumunsko | 10:8 (kon.) |
Daniel Polách
Luboš Vácha
Stát (počet výher)
1. Austrálie (6)
=2. Španělsko (5)
=2. Rusko (5)
=4. Velká Británie (4)
=4. USA (4)
=6. Francie (3)
=7. Nový Zéland (3)
=8. Dánsko (2)
=8. Finsko (2)
=8. Nizozemí (2)
=11. Portugalsko (0)
=11. Švédsko (0)
Z prvenství se raduje družstvo Austrálie, které neprohrálo jediný soutěžní duel.
Již šesté vítězství si pak připsala Austrálie, která byla rychlejší než posádka ruského výběru.
1. Annalise Murphyová (Irsko)
2. Alison Youngová (Velká Británie)
3. Lijia Xu (Čína)
4. Sari Multala (Finsko)
5. Marit Bouwmeesterová (Nizozemí)
6. VERONIKA FENCLOVÁ (Česká republika)
7. Francesca Clapcichová (Itálie)
8. Evi van Ackerová (Belgie)
9. Alicia Cebrian Martinez de Lagosová (Španělsko)
10. Gintare Scheidtová (Lotyšsko)
1. Marina Alabu Neirová (Španělsko)
2. Zofia Noceti-Klepacka (Polsko)
3. Lee-El Korsiz (Izrael)
4. Olha Maslivets (Ukrajina)
5. Moana Delle (Německo)
6. Bryony Shaw (Velká Británie)
7. Tuuli Petaja (Finsko)
8. Hei Man Hayley Victoria Chan (Hong-Kong, Čína)
9. Alessandra Sensini (Itálie)
10. Jessica Crisp (Austrálie)