Lipt. Mikuláš – Trebišov 12:4 (kon.) | Prievidza – Michalovce 2:5 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.)
Bardejov – Trnava 2:3 (po s.n.) | Senica – Topoľčany 5:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 8:6 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
12:4 (2:0, 5:3, 5:1)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 28.09.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Liptovský Mikuláš privíta po týždni na svojom ľade ďalšieho súpera, tento krát je to Trebišov, ktorý sa v doterajšom priebehu súťaže ocitol na ôsmom mieste s piatimi bodmi. Liptáci sú na tom o trošku lepšie, "okukujú" tretie miesto so šiestimi bodmi.

Pripomeňme si ako to bolo v minulom kole, začneme teda hosťami.
    Trebišov sa v minulom kole predstavil na ľade súpera, konkrétne v Topoľčanoch. Zápas sa skončil tesnou výhrou hostí, ktorí rozhodli o zisku troch bodov pár minút pred koncom zápasu po presnom zásahu Pavlička.

Domáci tím Liptovský Mikuláš sa taktiež predstavil na ľade súpera. Na východe, v Prešove sa zrodila prehra 6:4. Úvodný gól videlo 490 divákov po niečo vyše štyroch minútach, následne sa Liptovskému Mikulášu podarilo vyrovnať zásluhou Paukovčeka. Zaskočenie pre Liptákov prišlo v úvode druhej tretiny, keď v rozpätí jednej minúty vyberal Bruncko puk spoza svojho chrbáta až dva krát. Prešov vzápätí pridal aj štvrtý gól na, ktorý už Liptovský Mikuláš musel odpovedať. Bojový výkon a odhodlanie zapríčinilo remízu 4:4 po druhej tretine. V tretej tretine sa rozhodlo o víťazovi, tým bol domáci Prešov, ktorý zásluhou Románeka a Školiaka rozhodol o konečnom výsledku 6:4.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:21
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Neprebehla ani pol minútka a sme svedkami prvého gólu, Paukovček potiahol puk po kraji hracej plochy, prihrávka pred bránu a následná dorážka RADOSLAVA MACÍKA poslala puk za Gašparovičov chrbát. Asistencia: Lukáš Paukovček.

Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Macík, Mezovský, Devečka, Kuric, Kubáň, Kledrowetz, Matejka, Poliaček, Pekarčík, Sajko, Ďurný, Piatka, Mravec, Kubovčík, Bartik, Galko, Bača, Paukovček.

HK Trebišov: Gašparovič (Zajdel) - Valko, Kovaľ, Pavličko, Zemko, Minčák, Ficko, Leškanič, Pisio, Ivančo, Šcučko, Neumann, Vereš, Oravec, Grega, Pečuta, Kobeľa, Mach, Králik, Schnelly.

Rozhodca: Vojtek Radovan, Snášel Vladimír, Rovenský Tibor.

03:03
    Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať sa tak bude pred bránkou Trebišova.

05:03
    Po buly sa nám hra ihneď preniesla na druhú stranu, strela z otočky v podaní Pavlička skončila na hokejke Palka, od ktorého sa dostala na ochrannú sieť.

04:05
    Ďalšie nepríjemnosti pred bránou domácich, strela z pravej strany ostala v lapačke Palka.

04:40
    Hra sa nejako vyrovnala. Raz sledujeme útok domácich, následne hostí, avšak k žiadne zakončenie neprichádza.

05:12
    Z ničoho nič sa hostia dostali do útočného pásma, strela z pravej strany v podaní Vereša skončila na betóne Palka, ktorý si pripísal ďalší úspešný zákrok.

06:15
    Po tom ako Liptovský Mikuláš vyvážal puk prišla strata, Trebišov to však nedokázal využiť a puk, len vyhodil.

06:49
    Nahodený puk spoza modrej skončil v lapačke Palka, ktorý si ho však bez starostí pustil na ľad a následne prihral protihráčom.

07:08
    Z ľadu práve odchádza prvá formácia, tá si však za svoj čas nedokázala vyprodukovať nejakú veľkú šancu.

07:30
    Trebišov vyhadzuje puk, ten však neskončil zakázaním uvoľnením, ale u Palka, ktorý si to sklepáva a prihráva.

07:42
    V dnešnom stretnutí sa nám ešte nevylučovalo, ostane to aj po zákroku pri plexiskle, ktorý nebol posúdený ako faul. Malé nedostatky na ľadovej ploche odstraňuje služba na zimnom štadióne.

08:18
    Najväčšia šanca hostí! Ivančo sa dokázal dostať predrať cez dvoch obrancov Liptovského Mikuláša, podarilo sa mu aj zakončiť, lenže v páde sa to robí ťažšie. Palko všetko pokryl.

08:19
    Bude sa nám aj po prvý krát vylučovať, na trestnú odchádza Mravec za hákovanie.

13:07
    Domáci tím zvyšuje na 2:0 zásluhou JAKUBA MATEJKU, ktorý sa perfektne prekľučkoval až pred bránu Gašparoviča, kde to v samom závere iba nahodil do tyče, od ktorej sa puk odrazil za chrbát brankára hostí. Asistencie: Peter Bartik, Juraj Kledrowetz.

11:35
    Vylúčenie aj na strane hostí, na dve minúty odchádza Pačuta.

16:14
    Druhá presilovka Liptovského Mikuláša, za podrazenie odchádza Mach.

18:04
    Sajko spomedzi kruhov vystrelil prudkú strelu, tá však skončila iba na plexiskle, od ktorého sa vrátila späť do hry.

18:13
    Hra sa nám trošku prerušila, v súboji o puk v letel do brány hostí jeden z hráčov Liptovského Mikuláša.

19:02
    Zmätok pred bránou Palka, tam puk lietal všetkými spôsobmi no nakoniec ani po prebratí Schnellyho neprišlo zakončenie.

00:12
    V samotnom závere prvej tretine zakončoval pred brankárom hostí Kuric, jeho pokus ostal iba na betónoch.

20:00
    Prvá tretina skončila.

Skončila nám prvá tretina celkom zaujímavého zápasu medzi Liptovským Mikulášom a Trebišovom výsledkom 2:0. Liptáci otvorilo gólový účet už hneď po niekoľkých sekundách zásluhou Macíka. Druhý presným zásahom sa prezentoval Matejka, ktorý ešte pred rokom obliekal juniorský dres. Tento krát to bolo po peknom prieniku a následnej strele do tyče.

20:01
    Začala druhá tretina.

23:00
    Na štadióne v Liptovskom Mikuláši to ozaj vrie, domáci sa dostali už do trojgolového vedenia, ten posledný gól pridal PETER BARTÍK, ktorý sa vyhral s brankárom hostí a rutinérsky zakončil. Asistencie: Michal Galko, Lukáš Paukovček.

24:35
    Gólová sprcha, Liptovský Mikuláš v rýchlom čase pridáva ďalší gól, tento krát je to z hokejky MICHALA MRAVCA, ktorý už nemal problém doraziť puk do odkrytej časti brány hostí. Asistencia: Filip Poliaček, Tomáš Devečka.

27:23
    Vyzerá to tak, že Liptovský Mikuláš dnes bude trojbodový, k odrazenému puku sa dostal JURAJ KLEDROWETZ, ktorý to následne trafil nádherne! Asistencia: Jakub Matejka.

28:13
    Trebišov dal gól! Hosťom sa podarilo po prvý krát udrieť v dnešnom zápase, nahodený puk pred bránu Palka, tam sa vo veľkom zmätku najlepšie vyznal MARTIN SCHNELLY. Asistencia: Ivan Králik, Juraj Zemko.

33:32
    Domáci využívajú brejk 2 na 1, hlavne LUKÁŠ PAUKOVČEK, ktorý sa krížnou strelou nemýlil. Asistencia: Radoslav Macík.

37:08
    Trebišov dal gól!
    Veru sú to dnes gólové hody, Trebišov dáva dnes svoj už druhý gól, tento je zásluhou MÁRIA PISIA, ktorý sa dokázal uvolniť a zoči voči Palkovi poslať puk za jeho chrbát. Asistencia: Dušan Kobeľa.

37:16
    Žeby sa nám z jasného stretnutia stala dráma? Uvidíme... Z určitosťou však môžme povedať, že stav sa nám zmenil na 6:3 zásluhou MAREKA MACHA, z ľavej strany ľadovej plochy poslal puk za chrbát Palka. Asistencie: Martin Kovaľ, Mário Pisio.

38:46
    Diváci na zimnom štadióne v Liptovskom Mikuláši si prišli naozaj na svoje, gól strieda gól, tento krát je do v bráne Trebišova zásluhou Lukáša Paukovčeka. Asistencia: Peter Bartík, Filip Mezovský.

40:00
    Druhá tretina skončila.

40:01
    Začala tretia tretina.

42:44
    Vylúčenia na strane Liptovského Mikuláša, na trestnú lavicu odchádza Devečka.

43:48
    Ďalšie vylúčenie, na dve minúty opúšťa hraciu plochu Bača za Seknutie.

45:56
    Domáci sa už dostali do väčšieho náskoku, s brankárom sa perfektne vyhral RADOSLAV MACÍK, ktorý si ho najskôr obhodil a následne do prázdnej brány s prehľadom zakončil. Jakub Bača, Juraj Kledrowetz.

46:35
    Liptáci si dnešný zápas naozaj vychutnávajú, ďalší gól pridáva JURAJ KURIC, asistovali Jakub Matejka a Tomáš Devečka.

48:49
    Desiatka milí diváci a znovu je to RADOSLAV MACÍK, asistenciu si pripísal Lukáš Paukovček.

51:04
    Hostia sa taktiež nechcú moc znemožniť a kozmeticky upravilo skóre na 10:4, autorom gólu je ERIK IVANČO, asistencie: Mário Pisio a Marek Mach.

58:24
    Ešte stále sa pridáva a pridáva, na 11:4 zvyšuje JURAJ KURIC. Asistencie: Jakub Matejka, Patrik Kubáň.

58:24
    Vyzerá to, že už je asi hotovo. Diváci sa bavia, hráči tiež celkom vydarený piatok. Dvanástky gól pridáva FRANTIŠEK POLIAČEK. Asistencie: Tomáš Devečka a Dávid Kubovčík.

60:00

Klaksón na štadióne nám práve ukončil zápas medzi Liptovským Mikulášom a Trebišovom, ktorý sa skončil jasnou výhrou domácich 12:4.

Príjemný zvyšok večera praje Tomáš Batiz. (20:11:00)

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 1. Macík (Paukovček), 14. Matejka (Bartík, Kledrowetz), 23. Bartík (Galko, Paukovček), 25. Mravec (Poliaček, Devečka ), 28. Kledrowetz (Matejka ), 34. Paukovček (Macík), 39. Paukovček (Bartík, Mezovský), 46. Macík (Bača, Kledr), 47. Kuric (Matejka, Devečka ), 49. Macík (Paukovček), 59. Kuric (Matejka, Kubáň), 59. Poliaček (Devečka , Kubovčík) - 29. Schnelly (Králík, Zemko), 38. Pisio (Kobela), 38. Mach (Kovaľ , Pisio ), 52. Ivančo (Pisio, Mach)

HK STEEL TEAM Trebišov: Gašparovič (Zajdel) - Valko, Kovaľ, Pavličko, Zemko, Minčák, Ficko, Leškanič, Pisio, Ivančo, Šcučko, Neumann, Vereš, Oravec, Grega, Pečuta, Kobeľa, Mach, Králik, Schnelly.

Rozhodčí: Vojtek Radovan, Snášel Vladimír, Rovenský Tibor