Warriors Brno – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Havířov – Opava 0:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 4:7 (kon.)
Slavia – Hvězda Praha 5:7 (kon.) | HC Plzeň – Písek 6:1 (kon.)
HCM Warriors Brno
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
SHK Drtiči Hodonín
Pátek 28.09.2012, 10:15 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:43
    Lainka jel sám na brankáře hostí, ale neuspěl.

54:59
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Tondl (WAR) po objetí branky střílí z hranice kruhu vedoucí branku.

52:35
    Pěkná střela zápěsím od Paulíka, brankář hostí vyráží.

50:27
    Vyloučen hráč Hodonína. Přesilovka Warrioru.

48:07
    Patrik Tondl trefil horní tyčku brány.

47:29
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Kachyňa pálil od modré, Gerža jeho pokus vyrazil a poslední dorážka byla úspěšná.MICHAL WEINTRITT vyrovnává skóre zápasu.

46:16
    Nossek (WAB) 2 min. - nedovolené bránění

37:21
    Emil Lejska pálil od modré, gólman měl jeho pokus pevně ve své moci a přesto si domácí neospustili šťouchanec do rukavice a dostali za něj dvě minuty. Za následnou vzájemnou potyčku obdržely týmy po dvou trestných minutách. Hodonín tak má k dispozici přesilovku 5 na 4.

35:02
    Tom Polák (HOD) 2 min. - vražení na hrazení

31:32
    Tom Polák poslal na Geržu dobře mířenou střelu, ten ji však stihl vykopnout, ovšem pouze před sebe, kde čekal Bohdan Dobiáš, který ale naštěstí pro domácí netrefil prázdnou bránu.

29:10
    Dobiáš (HOD) 2 min. - nedovolené bránění

25:14
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovou hru. EMIL LEJSKA propálil vše co mu stálo v cestě.