Ajax – Utrecht 1:1 (kon.) | Eindhoven – Breda 4:0 (kon.) | Groningen – Feyenoord 2:2 (kon.)

Feyenoord právě vstřelil branku!

A je vyrovnáno! Tak to je šok! I přes velkou převahu domácích se hosté dostali ke srovnání skóre. BRUNO MARTINS INDI srovnává skóre utkání přesným zakončením, Luciano byl v brance domácích bez šance!

45+2
    Groningen právě vstřelil branku!

Domácí se dostávají do vedení! Gól na samém konci prvního poločasu je spravedlivým vyústěním dění v prvních pětačtyřiceti minutách. Centr z volného kopu hosté sice odvrátili, do míče se ale z dálky opřel Schet. Jeho ránu tečuje na hranici velkého vápna VAN DIJK a brankář již nemohl reagovat na změněnou dráhu míče!

14

Tak to je tedy rychlost! Hosté si vedení příliš dlouho neužili. LEANDRO BACUNA se trefuje přímo z volného přímého kopu z hranice velkého vápna! Krásná branka.

9

SEKOU CISSÉ otevírá skóre utkání! Hostující útočník teď krásně přehodil střelou z úhlu brankáře Luciana a hosté se ujímají vedení!