Slovácko B – Olomouc B 2:0 (kon.) | Ostrava B – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Zábřeh – Hlučín 1:2 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:2 (0:1)
FC Hlučín
Neděle 07.10.2012, 15:30 • Městský stadion Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Já se svámi loučim a přeji příjemný zbytek neděle. (17:20:47)

Je tu konec Hlučín vítězí 2:1. Po brankář v 7.minutě kterou vsítil Hanus. Ve druhé poločasu v 67.minutě vyrovnal Kostorek a v 89.minutě rozhodnul Binár. Celý zápas byl lepší Zábřeh a škoda dvou nepísknutých penalt, které mohl mít Zábřeh.

90
    Třetí střídání odešel Ondrušík a přišel Mucha.

89
    Žlutou kartu za svlečení dresu dostal žlutou kartu BInár.

89
    Hlučín právě vstřelil branku!

Hosté vedou po střele Binára 2:1.

87
    Žlutou kartu dostal hostující hráč Coufal.

84
    Ale neúspěšný.

84
    Roh pro Zábřeh.

77
    Zábřeh útočil ale hráči hostí přebrali míč domácím a dostali se do protiútoku.

75
    Druhé střídání domácího celku odešel Pospíšil a přišel Pobucký.

72
    Druhé střídání hostí během tří minut odešel Bogdaň a přišel Skřehot.

67
    Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

69
    První střídání hostí odešel Lukáš a přišel Krčmařík.

67
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Je vyrovnáno akci začal Šichor který nahrál Kostorkovi a ten mezi nohama dal gól Šteinigerovi. Stav utkání 1:1.

63
    Teď Procházka krásně zneškodnil akci Hlučína.

59
    Tögel přihrál Bačíkovi ten mu vrátil míč a Tögel nahrál Šichorovi ten nahrál Bačíkovi ten ale vystřelil do hostujícího hráče který zrazil míč na roh. Roh Zábřeha neúspěšný.

59
    První střídání zápasu a Zábřeha odešel Furik a přišel Šalamoun.

55
    Nad Zábřehem přestalo pršet a vysvitlo slunce.

53
    U míče stále hosté ale ohrožení je stále v nedohlednu.

49
    Hraje se zatím u branky domácího celku.

46

I hosté a rozhodčí jsou na hřišti.

Fotbalisté domácího týmu už jsou na trávníku.

Máme tu konec prvního poločasu. Zábřeh byl v prvním poločasu lepší ,ale Hanus v 7.minutě dal gól na 0:1 a Hlučín vede po prvním poločasu 1:0.

45
    Žlutou kartu za faul ze zadu dostal Bogdaň.

38
    Zábřeh v ofsajdu ale vzápětí je Hlučín v ofsajdu.

37
    Přímý volný kop rozehrál Tögel ale míč se dostal ke Kostorkovi který velice přestřelil.

34
    Diváci domácího celku povzbuzují svůj tým.

32
    Rozhodčí teď zařízl domácí nepískl dvě jasné penalty.

32
    Míč drží na kopačkách Zábřeh který zatím neohrozil hosty.

25
    Brankář hostujícího týmu Šteiniger dostal žlutou kartu za zdržování hry.

21
    Střela Pospíšila neúspěšná. U míče jsou hosté.

16
    Teď rozhodčí Duda neodpískal jasnou ruku ale Zábřeh má roh který je neúspěšný.

14
    Vzápětí gólová šance domácího celku Tögel střílí mimo hostující branku.

14
    Individuální akce Šichora který dal jesle hostujícímu hráči ale pak špatně přihrál a hosté odkopávají do zámezí.

7

Krásná akce hostí. Po chybě Procházky se k míči dostal Ondrušík který přihrál před bránu a Hanus skluzem dostal míč do domácí branky. Stav utkání 0:1.

3
    Domácí v modrých dresech musí teď čelit tlaku hostujícího týmu v zelených dresech.

2
    Útok hostujícího týmu založil Lukáš ale Dressler na jeho přihrávku nestačil.

-10
    Nad Zábřehem je déšť celý den.Obě mužstva odešli se připravit na utkání.

Bilance Zábřeha z Hlučínem za poslední dva zápasy je lepší pro Zábřeh, který doma porazil Hlučín 4:2 a v Hlučíně remizoval 1:1.

Domácí tým ze Zábřehu je po 9.kolech na 8.místě ze 14.body. V posledním zápasu remizoval Zábřeh v Orlové 2:2.
    Hostující tým z Hlučína je po 9.kolech na 6.místě ze 16.místech.
    Hlučín v posledním zápase hrál proti Baník Ostrava "B" a vyhrál 1:0.