Michalovce – Trebišov 9:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 2:3 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 8:1 (kon.)
Topoľčany – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Detva – Prievidza 4:0 (kon.) | Senica – Trnava 5:3 (kon.)
HC Dukla Senica
5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 26.10.2012, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

Strely na bránu v tretej tretine 10:8, celkovo 33:24. Nebolo to síce rozdielom triedy, no Senica potvrdila rolu favorita a víťazí 5:3. Ďakujeme za pozornosť. (20:13:34)

60:00

58:48
    Vylúčenie Trnava - trest pre hráčsku lavicu - dve minúty za priveľa hráčov na ľadovej ploche.

58:00
    Dve minúty do konca stretnutia. Podarí sa Trnave takmer nemožné, alebo si Senica tento zápas už ustráži?

57:48
    Trnava dala gól!
    Vyše dve minúty pred koncom ešte iskierka nádeje, Peksu prekonáva VILIAM DARÁŠ! Asistencie Marek Lisoň a Marek Hronec.

Dnešné stretnutie sleduje 724 divákov.

54:28
    Odpoveď hostí TOMÁŠOM HLUCHOM, znova je to o tri góly. Asistencie Dalimír Jančovič a Boris Zahumenský.

52:47
    Senica dala gól!
    Rovnaká kombinácia útoku ako pri štvrtom góle domácich pridáva aj piaty. ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ tak gólovo dobehol Lantoša. Asistencie Ľubomír Škápik a Peter Kocák.

40:01
    Začala tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 8:13. Celkovo 23:16.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:05
    MARTIN BARAN gólom do šatne znižuje na 1:4 z pohľadu Trnavy! Asistencie Tomáš Hluch a Marek Lisoň.

34:25
    Vylúčenie Senica - Martin Čunderlík - dve minúty za hákovanie.

32:45
    A už je to o štyri góly! Ten štvrtý strieľa ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ. Asistencie Ľubomír Škápik a Peter Kocák.

30:05
    Domáci v plnom počte.

28:05
    Vylúčenie Senica - Vladimír Lantoš - dve minúty za napadnutie.

20:01
    Začala druhá tretina.

Strely na bránu v prvej tretine 15:3. Obrovská prevaha domácich.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:05
    Rybár ťahá spoza chrbta už tretí puk! O gól do šatne sa v záverečnej minúte postaral EDUARD ŠEDIVÝ. Bez asistencie.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 11. Čunderlík (Rajčák), 17. Štetina (Čunderlík, Cibulka), 20. Šedivý, 33. Vaškovič (Škápik, Kocák), 53. Vaškovič (Škápik, Kocák) - 40. Baran (Hluch, Lisoň), 55. Hluch (Jančovič, Zahumenský), 58. Daráš (Lisoň, Hronec)

HC Dukla Senica: Marek Peksa - Ľubomír Škápik, Marián Reissmüller, Eduard Šedivý, Jozef Salajka, Ondrej Janík, Jozef Reho, Dávid Beťko, Tomáš Slovák - Ľubomír Vaškovič, Filip Surovka, Peter Kocák - Martin Mikolášek, Michal Hreus, Vladimír Lantoš - Dávid Štetina, Martin Čunderlík, Martin Cibulka - Andrej Rajčák, Rastislav Vereš, Martin Dubec.
    HK Gladiators Trnava: Patrik Rybár (21. Ivan Petrovič) - Pavol Poláček, Boris Zahumenský, Tomáš Lupták, Kristián Grman, Urban Demo, Marek Hronec, Patrik Hano, Michal Šišmič - Michal Dudáš, Dávid Schmidt, Dalimír Jančovič - Jaroslav Rybárik, Patrik Hubek, Martin Baran - Marek Lisoň, Miroslav Uhlík, Viliam Daráš - Richard Faktor, Tomáš Hluch, Daniel Rosa.

Rozhodčí: Marián Valachovič - Lukáš Polakovič, Martin Otrubčák