Michalovce – Trebišov 9:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 2:3 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 8:1 (kon.)
Topoľčany – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Detva – Prievidza 4:0 (kon.) | Senica – Trnava 5:3 (kon.)
HC Prešov 07
8:1 (4:0, 1:0, 3:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 26.10.2012, 17:00 • Ice aréna Prešov • 1. liga (SR)

Prešov doma vysoko poráža Považskú Bystricu. Stav stretnutia 8:1.

Ďakujem za pozornosť. (19:11:53)

60:00

57:00
    Tempo hry nám nasvedčuje blížiaci sa záver stretnutia.

54:15
    Útočnú akciu koňarov zastavil až ofsajd.

51:33
    Prešov dal gól!
    8:1! MARTIN MIKLUŠ si nakorčuľoval popred brankára a pomedzi nohy dáva gól. Asistencia Kivader.

50:18
    7:1! Gól za Prešov strieľa RENÉ SCHNEIDER. Asistencie Varga a Kubus.

50:01
    Kadlubiak netrafil skákavý puk a nezmenil stav stretnutia.

48:49
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia sa napokon dočkali gólu tiež. Nádherným blafákom sa prezentoval PATRIK JARAB. Asistencia Hajnik. Stav stretnutia 6:1!

48:18
    Z poza bránky nahrával Varga jeho nahrávka našla voľného MICHALA KIVADERA, Kivader z jednej nedal šancu brankárovi a zvyšuje na 6:0! Asistencie Varga a Tomčák

47:21
    Náhliková nahadzovaná strela bola zablokovaná.

46:43
    Opatovský z medzikružia neprestrelil Bačikovského. Vhadzovať sa bude v obrannej tretine hostí.

46:00
    Pozník si obkorčuľoval bránku, ale jeho následné zakončenie nebolo presné.