Kometa Brno – Havířov 3:2 (kon.) | HC Kladno – Chomutov 1:6 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Liberec – Motor ČB 4:5 (po pr.) | Vítkovice – Vsetín 7:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 6:0 (kon.)
Pardubice – Písek 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Třinec – Přerov 9:2 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:2 (po s.n.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 26.10.2012, 18:00Extraliga staršího dorostu

Máme tu konec utkání, které ovládli domácí hokejisté. V každé třetině se hráčům Dukly podařilo dát jeden gól, naopak Hradečtí se v celém zápase neprosadili ani jednou. Nebýt hostujícího gólmana, byl by rozdíl ve skóre asi vyšší. Tři body tak zůstávají v Jihlavě. Z Horáckého zimního stadionu přeje hezký zbytek večera Tomáš Lysý. (19:57:13)

60:00

59:57
    Hosté v plném počtu. Nyní je nad slunce jasné, že Svoboda udrží čisté konto.

59:24
    Jícha s J. Mandátem zavezli puk do útočného pásma, dlouho se v něm však nezdrželi a hosté opět vyhazují.

58:28
    Půža zachytil na modré vyhození Hradce, podruhé se mu to však již nepovedlo a hosté vyhazují.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a já si dovolím tvrdit, že i celého zápasu.

57:57
    Další přesilovka pro Duklu. Hostující lavice je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou lavici odjíždí Štěpán Havránek (HKR).

57:37

57:20
    Domácí se zabydleli před brankou Hradce, Veselý však jejich pokusy kryje.

56:01
    Nebezpečná a tvrdá střela Čermáka od modré, Veselý ale vyráží.

55:37
    Dukla bude mít výhodu přesilové hry. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Lukáš Bezděk (HKR).

55:33
    Bambula hezky uvolnil Dvořáka, ten si nabruslil až do útočného pásma Hradce, jeho střela však postrádala přesnost.

54:37
    Port aktivně napadá hradecké hráče a ti tak nemají klid na rozehrávku.

53:50
    Zakázané uvolnění Hradce.

53:46
    Moc nechybělo, aby se k odraženému puku dostal Anděl, který by tak byl sám před gólmanem Hradce, kus černé gumy však odskočil jinam.

53:12
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou a o vítězi utkání je nejspíš rozhodnuto.

50:57
    Další hezká akce Jana Mandáta a Lukáše Anděla. Domácí hráči se dostali do protiútoku, Mandát nahrál Andělovi, ten mu vrátil přihrávku před téměř prádnou bránu, ale domácí útočník mířil vedle. Tohle by se mělo dávat.

50:39
    Voženílek míchal kotoučem za brankou Dukly, k puku se následně dostal Gančarčík, Svoboda je však nadále pozorný.

49:42
    Dukla zůstává nadále v útočném pásmu hostů, až nyní se Hradečtí osvobozují a zakládají útok, ten však nevedl ani ke střele.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Jícha (Anděl, Mandát M.), 33. Beran (Košař), 45. Jícha (Čermák, Mandát J.)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) - Mandát M., Čermák, Košař, Port, Žuček, Půža, Brussmann - Anděl, Jícha, Mandát J., Severa, Bambula, Beran - Mahút, Dvořák, Vykouk - Hotař
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Müller) - Matějček, Voříšek, Havránek, Skála, Bezděk, Novotný, Souček, Pumr - Šeps, Pilař, Jebavý - Tvrdík, Wolf, Voženílek - Šeda, Gančarčík, Drašnar - Matouš, Malinský

Rozhodčí: Honza - Jeletz, Rampír