Kometa Brno – Havířov 3:2 (kon.) | HC Kladno – Chomutov 1:6 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Liberec – Motor ČB 4:5 (po pr.) | Vítkovice – Vsetín 7:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 6:0 (kon.)
Pardubice – Písek 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Třinec – Přerov 9:2 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:2 (po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 26.10.2012, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Dnešní utkání bylo plně v režii vítkovického týmu a tři body tedy zaslouženě zůstávají v Ostravě. Celek Vsetína působil staticky a pohybem se Vítkovicím nevyrovnal. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl Samuel Ollender, který asistoval u čtyř gólů. Branky Vítkovic vstřelili Adam Škutchan, Jakub Illéš, Radomír Churý, Šimon Stránský a Jakub Schwarz. Vsetín snížil až v závěru třetí třetiny zásluhou přesné střely Adama Hořanského.

Z MFH se s Vámi loučí Simona Volníková. Příjemný zbytek večera. (19:09:14)

60:00

59:11
    Vsetín bojoval o puk ve svém útočném pásmu. Za faul loktem je však na dvě minuty vyloučen hostující útočník Lukáš Kuchařík.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20
    Útočnou snahu Vsetína překazil offside. V postavení mimo hru se ocitl Mikula.

56:02
    Vítkovicím odpískán úmyslný offside. Hra se stěhuje před Tomáše Mizeru.

55:47
    Hosté ze Vsetína po vstřelené brance evidentně ožili a navazují na svou aktivitu z první poloviny druhé třetiny.

55:28
    Icing Vítkovic.

54:19
    Vsetín vstřelil branku!

Vsetínští se po 54 minutách hry dočkali gólu. Při signalizovaném vyloučení překonal Mizeru ADAM HOŘANSKÝ. Asistence: René Pancza, Jan Ščotka.

52:45
    Hostujícímu celku bylo odpískáno zakázané uvolnění.

52:28
    Na ledě zůstává ležet otřesený Dominik Kafka. Za pomoci spoluhráčů se po chvíli zvedá a odjíždí na střídačku.

50:38
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Jan Ščotka se na led vrací už po necelé minutě. Přesilovkovou kombinaci proměňuje v sedmý gól Vítkovic ADAM ŠKUTCHAN. Asistence: Tomáš Jáchym.

49:33
    Z týmu Vsetína je za nedovolené bránění vyloučen Jan Ščotka.

45:53
    Mizera si připsal další důležitý zákrok. Na betonech zkrotil nebezpečnou střelu Josefa Mikuly z levého kruhu.

45:37
    Střelu Adama Škutchana z bezprostřední blízkosti zblokovala obrana hostí. Vhazování po levici vsetínského gólmana.

44:02
    Tomáš Mizera se vyznamenal skvělým zákrokem hokejkou, kterým nyní zamezil takřka jistému gólu hostů.

43:26

JAKUB SCHWARZ proměnil sólo přes půli hřiště v šestý gól svého celku. Asistence: Ivan Puzič

42:14
    Nebezpečí před Vlachem. Vítkovicím však scházela přesnost v zakončení.

41:26
    Adam Škutchan nezachytil rozehrávku Stankeho. Puk končí na zakázaném uvolnění.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 9. Churý (Illéš, Ollender), 13. Illéš (Ollender), 20. Stránský (Ollender, Spratek), 30. Škutchan (Jáchym, Ballner), 40. Illéš (Ollender), 44. Schwarz (Puzič), 51. Škutchan (Jáchym) - 55. Hořanský (Pancza)

HC Vítkovice Ridera: Mizera (Šrámek) - Puzič, Demel, Charvát, Klok (A), Stanke, Rudl, Pop (C) - Ballner (A), Illéš, Jáchym, Schwarz, Churý, Kafka, Škutchan, Volný, Ollender, Spratek, Stoklásek, Stránský
    VHK ROBE Vsetín: Vlach (Gottwald) - Hajda (C), Žabčík, Svozílek, Vašíček, Hryciow, Ščotka (A), Januška - Pancza, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Kuchařík, Grygar, Hořanský, Rod

Rozhodčí: R. Klapetek - J. Jureček, P. Rychlý