N.Novgorod – Petrohrad 4:2 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 2:7 (kon.)
Minsk – Barys 2:1 (po pr.) | Riga – Jekatěrinburg 6:3 (kon.)
po s.n.
HC Viťaz Moskevská oblast
3:4 (0:0, 3:1, 0:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 26.10.2012, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Jak již napsáno, dva body si dnes za vítězství 4:3 po samostatných nájezdech, odváží hokejisté Jugry, kteří sice nebyli lepší, ale spíše šťastnější, když mohli v utkání prohrávat o několik branek, nakonec však vše dopadlo pro Chanty-Mansijsk lépe a radovat se může i jediný český hráč v utkání, Marek Trončinský, který dnes pravidelně nastupoval ve druhé pětce hostů.

Domácím se tak nepovedlo navázat na tradici střídajících proher a výher a po prohraném zápase s Omskem, ztrácí dnes druhé domácí utkání ze tří...

... to je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (20:03:39)

60+5
    Tým Jugra právě vstřelil branku!

IGOR MAGOGIN překonává Lisutina v brance Viťazu a tento proměněný nájez rozhoduje o tom, že dva body z dnešního utkání si odváží hosté, domácí mohou litovat, ještě minut a půl před koncem třetí třetiny vedli 3:2...

Černov za domácí.... a míjí bránu Masalskise... nájezdy pokračují, teď však za hosty může rozhodnout Magogin, který se připravuje na další nájezd.

Za hosty jede opět Igor Skorochodov....a opět nedává, Lisutin úspěšnější.

Za domácí pojede další nájezd Hennessy... a také nedává. Střelcům "zvlhl prach"... 1:1.

Jacenko za hosty může rozhodnout zápas... ale skvělý Lisutin! Stále 1:1. Pokračujeme.

Panarin za domácí.... a dává! Je srovnáno - 1:1!

Druhý nájezd hostů pojede Igor Skorochodov... a také nedává! Zatím stále 0:1 pro Jugru.

Za domácí začíná Gregorij Bělousov... ale Masalskis chytá! 0:1

První nájezd jede za hosty Igor Magogin... a dává gól! 0:1

Samostatné nájezdy začínají.

Domácí Viťaz bude absolvovat již osmé samostatné nájezdy v této sezóně!

Skončilo prodloužení, ve kterém jsme neregistrovali vyloženou gólovou šanci. O vítězi utkání tak rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:48
    Fahey se probíjí před Masalskise, ten je ale rychlejší a bere si puk do své lapačky, Fahey nestačil ani vystřelit.

61:20
    Šance hostů, Videll přechází přes obránce Viťazu, ale Lisutin vyjíždí a puk chytá.

60:01

Hostům se povedlo ve třetí třetině smazat dvoubrankový náskok domácích a za mlaou chvíli odstartuje pětiminutové prodloužení!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 23. Baďjukov (Kuljomin), 32. Panarin (Timkin, Hennessy), 35. Hennessey - 30. Sitnikov (Skorochodov), 49. Jacenko, 59. Sitnikov (Skorochodov), 1+5. Magasanik (pen.)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Samonov) - Markov, Troščinskij, Hennessy, Timkin, Panarin - Fahey, Chafizullin, Bělousov, Koroljov, Černov - Golovkov, Markov D., Dvurečenskij, Baďjukov, Kuljomin - Kudinov, Busygin, Cullen, Sergejev, Gillies
    Jugra Chanty-Mansijsk: Masalskis (Galajša) - Lekomcev, Ibragimov, Altarjov, But, Demagin - Pepeljajev, Trončinský, Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Osipov, Putilov, Videll, Beljajev, Lapenkov - Ďjakov, Buljanskij, Jacenko, Bocharov

Rozhodčí: Olenin, Sčenjov - Michel, Šikhanov