Rayo Vallecano – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Espanyol – Osasuna 0:3 (kon.) | Zaragoza – La Coruňa 5:3 (kon.)
Malaga – Real Sociedad 1:2 (kon.)
Real Zaragoza
5:3 (1:2)
Deportivo La Coruňa
Sobota 10.11.2012, 20:00Španělská LaLiga

Je tu konec gólové přestřelky, která nakonec vyzněla lépe pro domácí celek. Ten vyhrál nakonec 5:3 a do tabulky si připsal důležité tři body. Dlouho to přitom vypadalo, že hosté překvapí a odvezou si tři body. Vedli dokonce 2:0, avšak ještě před koncem poločasu inkasovali a když se hned v úvodu druhé půle nechal zbytečně vyloučit Pizzi, bylo po nadějích.. (21:52:48)

90+2
    La Coruňa právě vstřelila branku!
    Po centru z pravé strany se z ničeho nic k hlavičce dostal RODOLFO BODIPO a dává gól na 5:3!

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89
    Se zdržováním před rozehrávkou přímého kopu to přehnal Săpunaru a dostává žlutou kartu.

88
    Domácí fotbalisté nikam nechvátají a šetří poslední vteřinky.

87
    Rychle se blíží závěr zápasu. Míč mají ve své moci opět domácí fotbalisté.

86
    Domácí střídají. Odešel Postiga a nastupuje Romaric.

85
    Žlutou kartu dostal hostující Laure.

84
    Domácí hráči si závěr zápasu užívají a stadionem krouží mexická vlna.

83
    Hned následně odešel hostující Riki a nastupuje Bodipo.

83
    Domácí střídají. Odešel Víctor Rodríguez a nastupuje Edu Oriol.

82
    Zaragoza právě vstřelila branku!
    Domácí dávají dokonce i pátý gól, když se znovu prosazuje HÉLDER POSTIGA.

80
    Hraje se na polovině hostujícího týmu.

78
    Domácí fotbalisté i fanoušci si závěr zápasu užívají. Stav je 4:2 a o vítězi je rozhodnuto.

77
    Rychlý protiútok po pravé straně táhnul Víctor Rodríguez a jeho centr do vápna zakončil parádní hlavičkou HÉLDER POSTIGA.

76
    S centrem do vápna si v pohodě poradil Roberto Jiménez.

76
    Hosté budou hrozit jen ze standardek. Teď mají možnost kopat roh.

75
    Z velké dálky zkoušel brankáře překonat Postiga, jeho rána ale mířila doprostřed brány, kde byl připravený Aranzubia.

Petr Bílek

Branky: 28. Apoño, 61. Paco Montañés, 66. Álvaro González, 77. Postiga, 82. Postiga - 13. Bruno Gama, 22. Riki, 90+2. Bodipo

Karty:   17. Loovens (ZAR), 50. Abraham (ZAR), 59. Álvaro González (ZAR), 89. Săpunaru (ZAR) - 27. Tiago Pinto (DEP), 28. Pizzi (DEP), 65. Camuñas (DEP), 85. Laure (DEP)   49. Pizzi (DEP)

Real Zaragoza: Roberto Jiménez - Săpunaru, Loovens, Álvaro González, Abraham - Zuculini (26. Aranda), Apoño, Víctor Rodríguez (83. Edu Oriol), Movilla, Paco Montañés - Hélder Postiga (87. Romaric)
    Deportivo La Coruňa: Aranzubia - Laure, Aythami, Zé Castro, Evaldo - Bruno Gama, Juan Domínguez, Valerón (52. Camuñas), Álex Bergantiños (83. André Santos), Pizzi - Riki (83. Rodolfo Bodipo)

Rozhodčí: Fernández - Cabañero, Álvarez