Bayern – Frankfurt 2:0 (kon.) | Schalke – W. Brémy 2:1 (kon.) | Freiburg – Hamburg 0:0 (kon.)
Augsburg – Dortmund 1:3 (kon.) | Düsseldorf – Hoffenheim 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
2:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 10.11.2012, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký zbytek dne a víkendu. (17:20:11)

A je dobojováno. Bayern doma nakonec porazil nevyzpytatelný Frankfurt 2:0 a získal další tři body. Nutno ale dodat, že hosté předvedli sympatický výkon a domácí to dnes neměli vůbec lehké...

V prvním poločase jsme viděli spoustu šancí na obou stranách. Tu první měl domácí Robben, ale ve skluzu netrefil prázdnou branku. V další šanci se ocitl hostující Aigner, ale z dobré pozice nemířil přesně. Poté pálil z hranice velkého vápna Schweinsteiger, ale opět se vyznamenal brankář Trapp. Ve 27. minutě měl obrovskou šanci Ribéry, jenže ten nedokázal z malého vápna prostřelit frankfurtského brankáře. Úvodní branku mohl vstřelit i hostující Meier, ale z hranice penalty poslal míč těsně vedle domácí branky. Minutu před poločas podnikl Bayern rychlý brejk, na jehož konci byl Franck Ribéry, který poprvé v tomto utkání překonal Trappa. V samotném závěru první půle mohl zvýšit vedení Bayernu Schweinsteiger a aktivní Ribéry, ale dva skvělé zákroky vytasil Trapp.

Do druhého poločasu vstoupil hosté výborně a Anderson mohl dokonce vyrovnat, ale z malého vápna trefil pouze břevno. Pak začala show podání domácích hráčů. Ti si vytvořili několik stoprocentních šancí, ale všechny lapil brankář Trapp, který chytal opravdu výborně. Domácí se přeci jen dočkali, a to v 77. minutě. Schweinsteiger byl faulován a nařízený pokutový kop proměnil David Alaba. Potom měli domácí ještě další šance, ale využít je nedokázal Robben ani Ribéry a Bayern tak zaslouženě vyhrál 2:0.

90+2
    Alaba ještě vypálil z dálky a Trapp vyrazil na rohový kop!

90+2
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a už se zřejmě nic nestane.

90+1
    Rohový kop pro domácí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby.

89
    Ale z tohoto rohu také nic nebylo.

88
    Rohový kop pro Eintracht.

87
    Domácí mají míč na svých kopačkách a čekají na konečný hvizd.

85
    Domácí fanoušci už děkuji svým miláčkům. Je jasné, že tři body zůstanou v Mnichově.

84
    Hosté střídají. Dohrál kapitán Schwegler a přišel Lanig.

82
    Tentokrát se úplně sám před Trappem ocitl Robben, ale z výborné pozice nedal. Hostující brankář předvedl další skvělý zákrok.

81
    Z levé strany se prodral do vápna Ribéry, ale Trapp jeho střelu opět výborně zlikvidoval.

80
    Mnichovští jeli tři na jednoho obránce Frankfurtu, ale nakonec celá tato akce skončila ofsajdem.

79
    Domácí kontrolují hru a vypadá to, že tři body zůstanou v Mnichově.

77
    Bayern právě vstřelil branku!

Domácí založili rychlý brejk. Schweinsteiger se prokličkoval do vápna hostů, kde byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil DAVID ALABA, který technickou střelou překonal Trappa.