Myjava – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Trnava – Senica 1:1 (kon.) | Košice – Ružomberok 3:0 (kon.)
Prešov – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 2:0 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
2:0 (0:0)
FC Nitra
sk Sobota 10.11.2012, 14:30Niké liga

Ďakujem za pozornosť, teším sa na vás pri ďalších stretnutiach. (16:23:19)

Po polčase ani najväčší skeptik neveril, že sa dočkáme až dvoch presných zásahov. Nerodili sa vôbec ľahko, no sú úplne zaslúžené, Bystrica prelomila sériu bez výhry, v 86. minúte nádherným obstrelom prekonal Chudého Turňa. Začiatkom 90. minúty sa v šestnástke previnil kapitán Kaspřák , Hučko si postavil loptu na biely bod a definitívne rozhodol o výhre domácich. Bystrica si zaslúžila tri body, Nitra môže byť zo svojho výkonu sklamaná.

90+3
    Máme tu koniec!

90+2
    Bystrica si bez problémov kontroluje hru, hrá sa v strede ihriska, mimo dosahu Belicovej brány.

90+1
    Uvidíme, aké dlhé bude nadstavenie, v Bystrici sa nám už len dohráva.

90
    Banská Bystrica dala gól!
    Je rozhodnuté, absolútne nekompromisne, do protismeru brankára Chudého triafa penaltu HUČKO!

90
    Faul v pokutovom území, žltá karta pre jedného z Nitranov, je to kapitán hostí, Kaspřák.

89
    Nitra má na strelenie gólu veľmi málo času, dovolím si tvrdiť, že je to nemožné, pri lopte sú od streleného gólu domáci, ktorí si kontrolujú situáciu.

88
    Posledné striedanie hostí, odchádza Boszorád, nahrádza ho Šimonek.

87
    Ak sa zápas skončí víťazstvom domácich, bude to úplne zaslúžené.

86
    Banskú Bystricu spasila perfektne umiestnená strela MATÚŠA TURŇU! Až po 86. minútach našli Bystričania recept na dovtedy bezchybného Chudého!

85
    Nitra sa snaží o jednoduché rýchle prieniky, Bystrica si to však kontroluje.

84
    Kroupa bol trochu potiahnutý za dres, stále sa pokračujeme, Mikuš sa dostal do samostatného prieniku, odzbrojil ho jeden z hráčov Bystrice!

83
    Bystrica si vybojovala rohový kop, exekútorom rohového kopu bol Jakub Považanec, Chudý sa zaskvel opäť! Keby nebol jeden z útočiacich domácich hlavičkoval loptu do stredu, je z toho istý gól!

82
    Na druhej strane sa do rýchleho prieniku dostal Kroupa, ktorý bol odzbrojený pozornými obrancami Bystrice.