Myjava – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Trnava – Senica 1:1 (kon.) | Košice – Ružomberok 3:0 (kon.)
Prešov – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 2:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
1:1 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 10.11.2012, 14:30 • 1.FC Tatran Prešov • Niké liga

Zápas skončil remízou. Šance sa v druhom polčase striedali na oboch stranách a tak remíza je zaslúžená pre obe tímy. Šťastie, ktoré stálo pri Jančovom góle, chýbalo Bortelovi, ktorý si sám sklepol loptu do brány. Druhý polčas bol krásny vďaka gólom, ale aj šanciam, ktoré vystriedali bojovný futbal z prvého polčasu. Mužstvá si odnesú po bod a my vám prajeme príjemný zvyšok večera. (16:30:48)

90+
    Škvarka prihral Mihálikovi, ktorý neprihral ideálne Chrenovi a rozhodca píska koniec stretnutia.

90+
    Orávik zastavený na polovici ihriska. Na opačnej strane taktiež zastavený útok domácich skvelou obranou.

90+
    Škvarka zahral dva po sebe idúce rohové kopy, ale bez výsledku.

90
    Škvarka si nerozumel s Bernáthom a ľahkú loptu Diviš podkopol. Našťastie pre domácich je z toho iba rohový kop hostí.

88
    Guba sa predral cez trojicu hráčov, ale nakoniec ho vo vápne odstavili od lopty. Na opačnej strane sa takmer odtrhol do brejku Bernáth, ale bol dobre bránený a tak poslal loptu na Škvarku, ktorý toho veľa nevymyslel.

88
    Škvarka potiahol loptu po strane, k lopte sa dostal Bernáth, ktorý nenačasoval idálne finálnu prihrávku a obrana stihla loptu odpratať.

87
    Stretnutie sleduje 1035 divákov.

87
    Striedanie hostí: Janiča nahradí Mihálik.

86
    Domáci podusili hostí vo vlastnej šestnástke, ale k strele sa nedostali.

85
    Diviš zahral štandartku z vlastnej polovice veľmi nepresným výkopom.

84
    Rohový kop hostí zahrá Janič, ale pozorná obrana loptu odvracia.

82
    Za protesty vidí žltú kartu Majerník.

82
    Lipták fauloval Janiča. Štadartka zo strednej vzdialenosti pre hostí. Janič nakopol loptu, Bernáth sa do nej celý položil a hlavou triafa brvno Divišovej brány!

80
    Janič v úniku po ľavej strane. Jeho center nenašiel adresáta.

79
    Schevchuk dostal krásny center. Hlavou pohladil loptu a tá skončila ďaleko od brány. Stečoval ju jeden z hostí a nasledovať bude rohový kop. Lopta po rohu letela pred malé vápno. Kuciak ju vyboxoval a Kolbas na hranici šestnástky z voleja trafil iba do nôh obrancu.

78
    Striedanie domácich: Adam nahradí Barteka.

77
    Prešov dal gól!
    BRANIMIR KOSTANDINOV dostal ideálnu prihrávku na pravú stranu, odkiaľ z prvej poslal loptu pred malé vápno. Sklzom si loptu do vlastnej brány sklepol Bortel. Smolný moment pre hostí, ktorí prichádzajú o vedenie!