Lille – Brest 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Troyes 2:0 (kon.) | Bastia – Valenciennes 2:3 (kon.)
Remeš – Évian TG 1:2 (kon.) | Toulouse – Ajaccio 2:4 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:1)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 10.11.2012, 20:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Évian Thonon Gaillard to dokázal! V souboji dvou letošních nováčků přetlačil Stade de Reims a prodloužil tak jeho propad tabulkou. Hosté se do vedení dostali díky šikovné teči Berigauda v osmnácté minutě. Osm minut jejich vedení po změně stran navýšil Adnane a vypadalo to, že nebudou mít problém. V 73. minutě si ovšem míč nešťastně do vlastní branky srazil Cambon a zdánlivě zadělal na dramatický závěr zápasu. Ten se ale prakticky nekonal a ve čtvrtek tak beaujolais bude lépe chutnat na východě Francie. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu a pokud si zítra připijete svatomartinským, tak i příjemný zážitek. (21:53:56)

90+3

90+2
    Djadjedje faulován a naděje Reims odcházejí ke všem svatým.

90+1
    Ca to zkusil z ohromné dálky, Reims ale nespasil - míč proletěl nad Laquaitovým břevnem.

90+1
    Reims má na srovnání ještě dvě minuty.

90
    Rozeběhla se poslední minuta řádné hrací doby a míč je z pohledu Gaillardu bezpečně daleko od Laquaita.

88
    Nakonec jen do zdi pálil Toudic.

88
    U míče Devaux a Toudic.

87
    Reims dostane zajímavou standardní situaci tři metry před šestnáctkou Laquaita, Aldo Angoula byl navíc oceněn žlutou kartou.

86
    Gaillard kromě toho také takticky drží míč co nejdál od své branky. Tři body z Reims by pro něj byly zlaté.

85
    Laquait teď dlouze váhá s rozehráním volného kopu od své branky. Gaillard začíná hrát na čas.