Lille – Brest 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Troyes 2:0 (kon.) | Bastia – Valenciennes 2:3 (kon.)
Remeš – Évian TG 1:2 (kon.) | Toulouse – Ajaccio 2:4 (kon.)
Lille OSC
1:0 (1:0)
Stade Brestois 29
Sobota 10.11.2012, 17:00 • Grand Stade Lille Metropole, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mě v tuto chvíli vše, ovšem fotbalová sobota je v plném proudu. Zůstaňte proto s námi i v následujících hodinách. (18:58:37)

A konečné statistiky zápasu:

Držení míče: 58%:42%
    Střely celkem: 16:7
    Střely na branku: 4:3
    Rohy: 8:6

Lille si může oddechnout, je tu konec utkání a pro domácí to znamená výhru a tři body do tabulky. Kontakt s čelem tabulky se jim tak neztratil a poděkoval mohou Salomonu Kalouovi, který před koncem první půle vstřelil jediný gól utkání. Ve druhé půli se hosté zlepšili, ale vyrovnat nedokázali.

90+4
    Roh i pro domácí, ti samozřejmě rozehráli nakrátko, aby ušetřili vteřiny.

90+3
    ...a také za to vidí žlutou kartu.

90+3
    Roh se hostům moc nevydařil, Mickaël Landreau s rozehrávkou nikam nepospíchá...

90+2
    Po Ličkově centru si nejvýše vyskočil Ben Basat a jelikož byla jeho hlavička tečovaná, je tu rohový kop.

90+1
    Poslední střídání domácích. Odchází střelec jediné branky, Salomon Kalou a na jeho místo nastupuje David Rozehnal.

90
    Rozhodčí i díky ošetřování hostujícího brankáře nastaví pět minut.

89
    Hosté teď při snaze získat míč hodně faulují a sami se tak připravují o potenciální šance.

88
    Centr končí v rukavicích hostujícího brankáře, ten okamžitě posílá míč dopředu.

88
    Faul na dnes hodně okopávaného Payeta, sám rozehraje přímý kop.

86
    V ofsajdu se ocitl i domácí Kalou.

85
    Přímý kop hostů, Lička našel na zadní tyči Ben Basata, ten ale ke smůle hostů stál v ofsajdu a navíc zahrál rukou.

84
    Druhé domácí střídání. Odešel Marvin Martin a zbytek utkání odehraje Idrissa Gana Gueye.

83
    Žlutou kartu si vysloužil hostující Benoit Lesoimier.

81
    Domácí fotbalisté rozehrávají velice pomalu a rozvážně a to se jejich fanouškům příliš nelíbí a dokonce se ozývá pískot.