Jihlava – HC Kladno 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Motor ČB – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Olomouc – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Slavia – Třinec 3:0 (kon.) | Zlín – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
Sparta – Liberec 0:0 (odl.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:4 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 01.12.2012, 12:30 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

Přeji vám příjemný zbytek prvního prosincového dne. (15:01:59)

Kometa tak nakonec nedokázal svou vzpouru proti favoritovi zápasu dotáhnout do zdárného konce a z ledu odchází poražená. Těšit ji může zisk aspoň jednoho bodu. Piráti si užívají svou výhru, která se nerodila lehce.

61:22
    Piráti právě vstřelili branku!

Je hotovo, bonusový bod si odvezou na dalekou cestu domů Piráti. Kopáč vypálil prudce od modré čáry, Klimeš puk vyrazil přímo na hůl DARKU HEJCMANOVI, který bekhendem dokázal poslat puk do sítě domácí branky. Asistence: Patrik Kopáč, Daniel Lehnert.

60:42
    I v nastaveném čase si oba celky hlídají především defenzivu.

60:14
    Prodloužení začíná zakázaným uvolněním Komety.

60:01

Na startu třetí periody sice Kometa odskočila Kometa díky Buhajovi Chomutovu na rozdíl dvou branek, Kolář a Hejcman se však postarali o vyrovnání. O vítězi dnešního mače tak bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:52
    Ještě jedna šance pro hosty v podobě vhazování před brankou Komety.

59:38
    Prodloužení už je hodně blízko.

59:14
    Fronk pálil z levého křídla nad branku Komety.

59:00
    Opět se puk dostal mimo hřiště, tentokrát se ale hra z útočného pásma Brňanů přesune mezi modré čáry.

58:50
    Kotouč se ocitl mimo hrací plochu a bude se vhazovat po pravici Maštalířského, který si zatím moc nezachytal.

58:31
    Nikdo se teď do ničeho nehrne, hlavní je pořádně si hlídat zadní vrátka.

58:09
    Po zakázaném uvolnění si Piráti vybírají oddechový čas, aby si hráči na ledě mohli odpočinout.

57:59
    Mrázek mohl jít do brejku, výborně jej však dobruslil Opálek a od puku ho odstavil. I když se to domácím moc nelíbí, toto byl čistý zákrok.

57:42
    Tejnorovo nahození ze středního pásma raději Klimeš podrží v lapačce.

57:19
    U mantinelu v útočném pásmu Chomutova zůstal ležet Novák, snad bude v utkání pokračovat.

56:52
    Dujsíkova rozehrávka končí jedním z mnoha zakázaných uvolnění Brna v dnešním zápase.

56:13
    Oba týmy se soustředí hlavně na to, aby si zbytečnou chybou neprohrály zápas.

55:34
    Domácí v plném počtu. A navíc úmyslný ofsajd Chomutova.

55:25
    Zdá se, že v této přesilovce již hosté gól nevstřelí.

55:04
    Dujsík se v dalším přerušení pustil do Hlavy a sudí si promluví s oběma kapitány, aby se zápas trochu uklidnil.

54:58
    Další poměrně snadný zákrok Klimeše a následuje drobná roztržka. Zápas je skutečně dost vyhecovaný.

54:51
    Pelcova rána od modré mířila na prostředek branky, s tím si Klimeš umí poradit.

54:29
    V pokračujícím oslabení se zatím domácí brání s přehledem.

54:02

Nyní se už hosté radují a skóre je vyrovnáno. Fronk přihrál z pravého kruhu na levý DAREKU HEJCMANOVI, který povedenou ránou do protipohybu Klimeše umístil puk do horního růžky branky. Šest minut před třetí sirénou se tedy vlastně hraje od začátku, Chomutov navíc pokračuje klasickou přesilovkou. Asistence: Jiří Fronk.

53:47
    Hammerbauer dostal pas k tyči, kde byl zcela volný, volej mu ale nesedl.

53:33
    Na 45 sekund jdou domácí do tří. Adam Šidák je totiž vyloučen za vysokou hůl. Možná klíčový moment zápasu.

53:27
    Šulák projel celou domácí obranou a dostal se až před Klimeše, bekhendem ale těsně přestřelil branku.

53:06
    Hammerbauer dostal puk do druhé vlny a po ledu vypálil. Jenomže v brankovišti v tu chvíli ležel jeho spoluhráč, kterého trefil namísto odkryté horní poloviny branky.

52:43
    Peštulkova bekhendová rána nemířila na vytyčeny cíl.

52:18
    V útočném pásmu fauloval domácí Peslar a dostává dvě minuty za podražení. Dobrou zprávou je, že Peslar pokračuje v zápase.

52:05
    Šulákovu střelu z velkého úhlu Klimeš vykopl do rohu hřiště.

51:27
    Deveri to zkusil samostatně, mezi přesilou domácích se ale nemohl prosadit.

51:03
    Vojáčkova střela se od chráničů protihráče odrazila vysoko do ochranné sítě.

50:55

50:38
    Nadále se Chomutov v pohodě brání. Přesilovky dnes moc nevycházejí ani jednomu týmu.

50:18
    Kometě se stále nedaří usadit před Maštalířským.

49:48
    Raškovo nahození skončilo místo v útočném pásmu mezi diváky, bude se vhazovat ve středním pásmu.

49:32
    V obranném pásmu Pirátů zůstal ležet puk pod Dobrovolným a hra se tedy přerušuje.

49:13
    Hosté i v oslabení zaútočili, ke střele se však nedostali.

48:55
    Zápas je skutečně tvrdý a nervózní. Mrázka nyní sekal Tejnor a dostává za to dvě minuty.

48:21

Hosté dramatizují zápas a stahují náskok Komety na rozdíl jediné branky. Buly v útočném pásmu vyhrál Hecjman přímo na hůl obránce DANIELA KOLÁŘE, který se položil do rány a prostřelil Klimeše. Ten si na puk sice sáhl, zastavit jej však nedokázal. Asistence: Darek Hejcman.

48:18
    Peslar těžce odjíždí z ledu po jednom ze střetů u mantinelu, vypadá to na problém s kolenem. Snad se nebude jednat o nic vážnějšího.

47:42
    Raška přihrál mezi kruhy do solidní šance Benešovi, puk mu však mířil na paty a domácí forvard jej tak nedokázal zpracovat.

47:08
    Je znát, že domácí hodlají koncentrovat své síly především na bránění slibného výsledku.

46:44
    Lehnert aktivním forčekingem donutil Kometu k zakázanému uvolnění.

46:01

45:57
    Opálek pálil v oslabení z pravého kruhu jenom na hrudník připraveného Lukáše Klimeše.

45:40
    Na chvíli sice Kometa sevřela hosty v obranném pásmu, nezpečná ale nebyla.

45:08
    Tato přesilová hra nevychází domácím podle představ.

44:51
    Zápas je pořádně vyhecovaný, hráči si na obou stranách nic nedarují.

44:29
    Zatím se Chomutov v klidu brání.

44:01
    Po Mrázkově nahození se strhla mela za brankou Chomutova a opět je tu vzájemné vyloučení. Domácí Raška bude vyloučen za sekání do gólmana, hostující Hejcman za napadení a hráčská lavice Chomutova za nesportovní chování. Domácí tak hrají přesilovku.

43:14
    Následně je domácí brána posunuta a přerušuje se.

43:13
    Deveri dostal puk na brankoviště a už překonal Klimeše, puk však trefil jenom tyčku.

42:39
    Kometa právě vstřelila branku!

Domácí se ujímají dvoubrankového vedení. TOMÁŠ BUHAJ se vydal na rychlý brejk. Už se zdálo, že mu puk ujel a je ztracen a tak po něm Dovina skočil. Jenomže Buhaj stačil ještě do puku klepnout a podél již padajícího Doviny jej nasměrovat do branky. Michala Dovinu po této brance střídá Tomáš Maštalířský. Asistence: Pavel Pospíšil, Jan Sedlák.

42:24
    Chrpovu střelu skrz nohy obránce zachytil Klimeš do lapačky.

42:11
    Zakázané uvolnění Pirátů.

41:58
    Jenyš jim ale ujel po pravém křídle a svou střelu cinkl o vzdálenější tyč branky Chomutova.

41:38
    Hosté jdou do třetí periody aktivně.

41:04
    Opálek pálil ihned po buly do lapačky domácího brankáře.

41:00
    Hejcman zkusil překvapit Klimeše hned z buly, nepovedlo se mu to.

40:50
    Ukázkovým bodyčekem nyní Sedlák zastavil Hammerbauera.

40:23
    Lašák zpoza branky zkoušel ohrozit Dovinu, bekhend ale postrádal rychlost.

40:01

Úvod druhé periody jednoznačně patřil domácím, kteří dokázali hosty zatlačit a dvěma góly Rašky také otočit stav zápasu. Ve druhé polovině prostřední třetiny Kometa ale často faulovala a o svůj tlak přišla. Náskok však udržela, přestože z jedné branky se hosté radovali. Avšak padla poté, co Fronk zasáhl vysokou holí do obličeje jednoho z domácích beků. Po čtyřicet minutách jsou tedy o jeden krůček blíže k vítězství domácí hokejisté.

38:39
    Hejcman zakončil svůj rychlý průnik jen do vyrážečky Klimeše.

38:10
    Mrázek přečetl přihrávku hostí na modré čáře a mohl jít do brejku, chyběla mu však rychlost a byl dojet bránícími hráči.

37:32
    Ani tato přesilovka však zatím Chomutovským moc nevychází.

37:14
    Byl při tom faulován Dittrichem, který není vyloučen jen na dvě minuty za hákování, ale ještě na deset minut za nesportovní chování. Dvouminutový trest za něj odpyká Silvester Kusko.

37:12
    V pádu teď pálil Deveri asi ze dvou metrů nad branku Komety.

37:06
    Hammerbauerova střela od levého hrazení končí v lapačce brankáře Komety.

36:59

36:50
    Brňané drží Chomutov daleko od branky Klimeše.

36:26
    Nyní domácí brankář přerušuje hru a jeho spoluhráči mohou v oslabení vystřídat.

36:19
    Po Novákově střele nedokázal žádný z hostí dorazit puk za záda Klimeše.

35:36
    Hosté hrají opět v plném počtu.

35:32
    Raška vypálil po ledu z mezikruží do protipohybu Doviny, ten ale skvěle zasáhl betonem a špičkou puk vykopl.

34:59
    A domácí přesilovka končí. Za krosček je dvě minuty vyloučen Pavel Jenyš, hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

34:38
    Dujsíkova střela přes klubko těl nedoletěla až k Dovinovi.

34:26
    Raškovu střelu od pravého hrazení drží Dovina v lapačce.

34:08
    Po Vágnerově střele skákal puk v brankovišti, nikdo z domácích jej ale nedokázal dorazit.

33:57
    Začíná domácí přesilovka.

33:29
    Klimeš nyní podržel svůj tým, Opálkovu prudkou ránu z mezikruží chytil do lapačky velmi efektním zákrokem.

33:20
    Domácí jsou již ve čtyřech.

33:04
    Kometa je pod drtivým tlakem.

32:42
    Fronk našel u levé tyče volného Deveriho, proti jeho voleji se Klimeš bravurně přemístil.

32:30
    Fronkovu přízemní střelu z levého kruhu vyrazil Klimeš hokejkou do ochranné sítě.

32:02
    Dittrich vyhazuje puk přes všechny čáry.

31:57
    Na minutu a dvacet čtyři sekund jdou domácí o tří! Střelec dvou branek Adam Raška je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

31:29
    Hlava to zkusil z velkého úhlu a nepodařilo se mu trefit branku.

31:21
    Útočného faulu se dopustil brněnský Beneš, vyloučen je na dvě minuty za nedovolené bránění.

31:17
    Dujsíkovu střelu z pravé strany vyráží Dovina pomocí betonů.

31:03
    Pelcovo nahození ze středního pásma nemohlo Klimeše překvapit.

30:50
    Domácí jsou i nadále aktivnější.

30:16

Čtyři sekundy stačily Brnu k využití přesilové hry a otočení skóre. Domácí vyhráli buly, Dujsík přisunul na modré čáře puk Sedlákovi, který prudce vypálil. Do jeho rány vložil hůl ADAM RAŠKA a podruhé během necelých dvou minut se mu podařilo poslat puk až za záda Doviny. Asistence: Jan Sedlák, Tomáš Dujsík.

30:12
    Buhaje podrazil hostující Patrik Huňady a dostává za to dvouminutový trest.

29:28
    Ve druhé periodě zatím spící Piráty inkasovaná branka nakopla a na chvíli sevřeli Kometu před Klimešem.

28:44

Díky zvýšenému úsilí ve druhé třetině si domácí vysloužili vyrovnání. ADAM RAŠKA zkusil překvapit Dovinu výjezdem zpoza branky. To se mu ještě zcela nepovedlo, od betonu brankáře Chomutova se mu však puk odrazil znovu na hůl a domácí útočník jej dokázal umístit vzduchem přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Petr Mrázek, Filip Beneš.

28:22
    Rozlétanou pasáž hry přerušuje Klimeš, když raději udržel v lapačce puk po slabém nahození Nováka.

27:59
    Hraje se nahoru dolů, hra působí rozháraným dojmem.

27:18
    Icingy se teď mohly pískat na obou stranách, sudí však pustili hru.

26:50
    Poprvé ve druhé třetině převzali hosté iniciativu a je z toho zakázané uvolnění Brna.

26:29
    Pelcovu střelu od modré zblokovala domácí obrana do rohu útočného pásma Pirátů.

26:05

26:04
    Fronk v pádu pálil jen do lapačky Lukáše Klimeše.

25:34
    Beneš tvrdě ale čistě hitoval Nováka a následně vyhazuje.

25:04
    Mrázek s Raškou mohli jít dva na jednoho, výborně se však vrátil Opálek a akci zastavil.

24:42
    Chomutovu se zatím vůbec nepodařilo dostat se do útočného pásma.

24:17
    Úvod oslabení hraje Kometa ve svém útočném pásmu.

24:05
    Peslar tvrdě sejmul ve středním pásmu Deveriho a odpyká si dvě mnuty za napadení.

23:50
    Peslar se vytočil zpoza branky a zkusil zaskočit Dovinu. Ten s vypětím všech sil udržel beton před brankovou čarou a zabránil gólu.

23:28
    Kolář vyhodil puk do ochranné sítě, k jeho štěstí se ale touš nejdříve dotkl plexiskla.

23:05
    Mrázek se z buly prodral ke střele, z velkého úhlu ale minul branku.

23:01
    Do střely Rašky z mezikruží výtečně padl Tejnor a puk zastavil.

22:26
    Deveri dostal kolmý pas a rozjel se směrem na Klimeše.. Byl však stále tísněn domácím obráncem a svůj brejk tak zakončil jednoruč a mimo branku.

22:14
    Nyní si hostující brankář stáhl lapačkou ze vzduchu střelu Vágnera od modré čáry.

21:51
    V úvodu druhé periody Kometa prakticky neopouští útočné pásmo, Dovina je ale bez práce.

21:08
    Raška se dostal do dobré střelecké pozice, bekhendový pokus mu ale vůbec nevyšel.

20:52
    Raška přejel Mrázkovi příliš rychle modrou čáru a je z toho ofsajd.

20:19
    Domácí se ihned vrhli do útoku, ke střele se však zatím nedostali.

20:01

Hned v první minutě úvodní třetiny zápasu se odehrálo to nejpodstatnější. Chomutovský Šulák od modré překonal po úvodním tlaku Klimeše a nakonec se jednalo o jedinou změnu stavu v prvních dvaceti minutách. Hosté byli o něco lepším týmem, všechny jejich další šance však domácí brankář pochytal. Několikrát si vytvořili nadějnou pozici i domácí, v koncovce jim však vždy něco chybělo.

Další třetina začne přibližně v 13:18.

20:00

19:45

19:30
    Po Dujsíkově samostatné akci dorážel Mrázek. skákavý puk ale trefil jen lehce a poslal jej na vnější tyč.

19:08
    Nyní se Piráti v pohodě brání domácí přesile.

18:30
    Po Vágnerově střele z levého kruhu se před Dovinou strhla pořádná mlýnice, hostující gólman si v ní ale dokázal najít puk a hru přerušit.

18:18
    Peslarovu přízemní střelu z pravého křídla Dovina vyráží.

18:02
    Už se hraje klasická domácí přesilovka.

17:45
    Nyní už se vylučuje. Hostující Jakub Novák si odsedí dvě minuty za pád pod nohy. Chvíli tak hraje Kometa ve čtyřech proti třem.

17:36
    Kometa už nějakou chvíli hraje při signalizované výhodě.

17:07
    Zas a znovu je tu zakázané uvolnění brněnského celku.

16:57
    Nyní si už domácí brankář zákrok připíše, Šulákova střela od modré čáry ale nebyla moc nebezpečná.

16:41
    Chomutov se na chvíli usadil v útočné třetině, Klimeš však zasahovat nemusel.

16:03
    Nyní už se vylučovat bude a opět vzájemně. Hostující Hlava sekl Dittricha, ten mu to oplatil. Hraje se tedy ve čtyřech.

15:55
    Několikrát se teď pořádně zajiskřilo u mantinelů, zatím však bylo vše čisté.

15:22
    Zakázané uvolnění domácích je dnes poměrně častým jevem, nyní přišlo další.

14:43
    Kotouš se nachází v hledišti, následuje buly ve středovém kruhu.

14:27
    Oba týmu už opět hrají v plném počtu.

13:52
    Vágnerovi vůbec nesedla střela od modré, Dovina by na ni však stejně dobře viděl.

13:34
    Následuje však zakázané uvolnění Komety.

13:25
    Opálkova střela z otočky nedokázala překvapit domácího brankáře.

12:53
    Tejnor našel zpoza branky volného Peštuku, proti němuž se ale stihl přemístit Klimeš a jeho střelu vykopnout betonem.

12:33
    Po střele Dittricha se strhla další drobná mela, začíná se přiostřovat.

12:27
    Právě Pavel Jenyš se pak u střídaček chytl s hostujícím Hejcmanem. Oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

12:16
    Kometa na chvíli sevřela hosty v obranné třetině, byla z toho však jen Jenyšova střela do noh protihráče.

11:44

11:36
    Do rány Pelce od modré obětavě skočil Raška.

11:12
    Vojáček odvedl dobrou práci a vyhazuje puk přes všechny čáry.

10:46
    Další pasáž chomutovské přesilovky není moc přesvědčivá, domácí se celkem s přehledem brání.

10:14
    Libor Šulák napřáhl od modré a napálil břevno domácí branky. Druhý gól v zápase tak zatím nepřidal.

09:51
    Na úvod oslabení se domácím daří dostat puk až za Dovinu.

09:44
    Dujsík byl před vlastní brankou příliš důrazný a odpyká si dvě minuty za napadení, První přesilovka hostí v zápase.

09:37
    Pelcovu střelu z mezikruží udržel Klimeš s vypětím všech sil ve výstroji a nedovolil tak připraveným hostím dorážet.

09:15
    Huňady vypálil z plné jízdy, Klimeš vyráží puk do ochranné sítě za svou brankou.

08:35

08:16
    V oslabení pálil od modré Tejnor, Klimeš vyráží betony.

08:14
    Při vlastní přesilovce zahráli domácí zakázané uvolnění.

07:54
    Deveri našetřil cenný čas v útočném pásmu.

07:30
    Jenyš hledal zpoza branky volného Kuska, trefil ale jen spodní oblouk chomutovské klece.

07:07
    Hostům se daří vyhodit puk z obranného pásma.

06:47
    Mrázek dorážel ze dvou metrů nad branku Chomutova.

06:35
    Kometa si vytvořila dobrý tlak a hosty sevřela kousek před Dovinou. Za cenu faulu zastavil domácí rejdy Šulák a dostává dvě minuty za držení.

06:05
    Následuje zakázané uvolnění týmu Chomutova.

05:59
    Dittrichova střela od pravého hrazení skončila mimo branku.

05:42
    Kotouč se dotkl ochranné sítě za brankou Klimeše, vhazovat se bude naopak před ní.

05:13
    Hammerbauer se dostal s pukem mezi tři domácí hráče a s tím si ani on nedokázal poradit.

04:49
    Zakázané uvolnění domácího mužstva.

04:27
    Raška s Jenyšem se dokázali dostat přes obranu hostí, jenomže závěrečný pas prvně jmenovaného na Jenyše byl příliš prudký a mladý útočník jej nezpracoval.

03:44
    Vojáčkovu střelu ihned po buly sice Dovina asi nemohl moc vidět, mířila však mimo tři tyče.

03:42
    Fronkova rozehrávka končí zakázaným uvolněním Pirátů.

03:23
    Obě obrany nyní dominují, brankáři už nějaký čas nemuseli zasahovat.

02:54
    Po úvodní rychlé brance se hra zklidnila, nyní zahráli domácí zakázané uvolnění.

02:23
    Tejnorovu tvrdou ránu od modré Klimeš viděl a také ji ukryl do lapačky.

01:59
    Obě mužstva svádějí tuhý boj ve středním pásmu.

01:24
    Kometa se snaží rychle odpovědět, Dovina si ale připisuje první přesný zákrok.

00:42

A otevírají skóre zápasu. Čtyřicet dva vteřin stačilo hostujícímu týmu k tomu, aby se v Brně ujal vedení. Chomutov si vytvořil tlak v útočném pásmu a brněnská obrana včetně brankáře působila dezorientovaně. Od modré čáry pak vypálil LIBOR ŠULÁK a nenápadná střela zaplula až do sítě domácí branky. Bez asistence.

00:29
    Piráti se také hned vrhají do útoku.

00:08
    Úvodní buly dopadla lépe pro hostující tým.

00:01

Oba celky již nastupují na led, utkání začne v plánovaný čas.

HC Kometa Brno: Klimeš (Oujezdský) - Šidák, Dujsík (C), Peslar,Sedlák, Vojáček, Vágner, Dittrich - Jenyš, Pospíšil, Račanský, Raška, Beneš, Mrázek, Papp, Lašák, Kusko, Buhaj, Janoušek.

Piráti Chomutov: Dovina (Maštalířský) - Opálek, Drobný, Pelc, Kopáč, Šulák, Kolář, Tejnor, Doborovolný - Fronk, Deveri, Hammerbauer (C), Peštuka, Lehnert, Novák, Huňady, Hejcman, Chrpa, Hlava.

Rozhodčí: Homola -Klein, Skopal.

První vzájemný zápas obou týmů v sezoně se odehrál na severu Čech a Piráti vyhráli vcelku jasně 5:2.

Piráti Chomutov si jako obhájce titulu vedou naopak velmi zdárně. V tabulce je najdete hned na druhé příčce, bodů mají na svém kontě čtyřicet tři z dvaceti utkání. Tahounem týmu je Jan Hammerbauer, který již v sezoně nastřílel deset branek a přidal sedmnáct asistencí. V posledních čtyřech zápasech si Piráti připsali dvě výhry a dvě prohry, k poražení tedy určitě jsou. Domácí však budou muset maximální výkon.

HC Kometa Brno ve finále minulé sezony na Piráty nestačila a zaostává za nimi i letos. Jihomoravané získali ve dvaceti utkáních dvacet sedm bodů, což je řadí na jedenácté místo tabulky. Důležité je přitom držet se do třinácté pozice, na kterou má Kometa pouze dvoubodový náskok. Úřadující vicemistr tak letos bude bojovat vůbec o šanci si zahrát play-off. Naposledy Brno padlo na ledě Litvínova v poměru 2:1, když rozhodující gól inkasovalo až v závěru zápasu.

Zdravím vás z brněnské KAJOT ARENY, která se první prosincový den stane dějištěm utkání 22. kola Noen extraligy juniorů. Domácí Kometa Brno poměří v repríze jarního finále soutěže síly s chomutovskými Piráty.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 29. Raška (Mrázek, Beneš), 31. Raška (Sedlák, Dujsík), 43. Buhaj (Pospíšil, Sedlák) - 1. Šulák, 49. Kolář (Hejcman), 55. Hejcman (Fronk), 62. Hejcman (Kopáč, Lehnert)

HC Kometa Brno: Klimeš (Oujezdský) - Šidák, Dujsík (C), Sedlák, Vojáček, Vágner, Dittrich - Jenyš, Pospíšil, Račanský, Raška, Beneš, Mrázek, Papp, Lašák, Kusko, Buhaj, Janoušek, Peslar.
    Piráti Chomutov: Dovina 43. Maštalířský - Opálek, Drobný, Pelc, Kopáč, Šulák, Kolář, Tejnor, Doborovolný - Fronk, Deveri, Hammerbauer (C), Peštuka, Lehnert, Novák, Huňady, Hejcman, Chrpa, Hlava.

Rozhodčí: Homola - Pospíšil, Skopal