Zvolen – Skalica 6:4 (kon.) | Košice – Žilina 5:2 (kon.) | Poprad – Martin 5:2 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 4:2 (kon.) | Piešťany – Nitra 3:4 (po s.n.)
HK Poprad
5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
HK VITAR Martin
sk Neděle 02.12.2012, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

58:27
    Po tomto góle sa budú udeľovať tresty. Markovič zinkasoval dve minúty za držanie. Popradčania si tak zahrajú ďalšiu presilovú hru. Gólman Šúrek zinkasoval desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

52:34
    Martinskí hráči si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za podrazenie si na trestnú lavicu odchádza sadnúť obranca Radoslav Suchý.

47:22
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode! Na dve minúty za nedovolený krosček si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Hollý.

41:57
    Martinskí hráči si zahrajú v početnej výhode o jedného muža. Na trestnú lavicu za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej plochy.

39:09
    Popradčania si opäť zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za hrubosť si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Martinčan Horský.

30:45
    Martinskí hráči sa síce ubránili, no nedovolene. Na dve minúty za držanie si odchádza sadnúť Adam Beňa. Popradčania majú k dispozícii presilovú hru.

15:40
    Popradskí hráči si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za seknutie si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Marek Horský. Popradčania majú veľmi šancu na vyrovnanie.

07:33
    V početnej výhode si zahrajú aj Martinčania. Za hákovanie napravo od martinskej brány si na dve minúty odchádza sadnúť Stanislav Balán.

02:14
    Popradčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za vrazenie si odchádza sadnúť Ján Perniš, ktorý nekompromisne pritlačil Koskinena.

Branky a nahrávky: 18. Balán (Hvila, Šterbák), 18. Koskinen (Paločko, Jabrocký), 18. Tomas (Kovačevič, Klouda), 33. Buc (Tomas, Kovačevič), 59. Vandas (Hvila, Balán) - 12. Markovič (Themár), 46. Važan (Petruška, Markovič)

HK Poprad: Sedlačko (Sidor) - Šterbák, Suchý ("A") - Kovačevič ("A"), Jáchym - Špelda, Kurali - Kramár, Fabian - Vandas, Balán, Hvila - Tomas, Klouda ("C"), Buc - Paločko, Koskinen, Jabrocký - Gríger, Takáč, Homa.
    HK VITAR Martin: Šúrek (Volentier) - Novotný ("C"), Zošiak - Pukalovič, Tupý - Zukal, Hriňa - Beňa - Petruška ("A"), Markovič ("A"), Važan - Themár, Hollý, Mikušovič - Murček, Horský, Jonák - Hús, Perniš, Kentoš.

Rozhodčí: Rudolf Lauff - M. Korba, P. Korba